Skocz do zawartości

Peridot

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralny

O Peridot

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Śląsk
 • Zainteresowania
  Airsoft

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Peridot

  Zakup myszki gamingowej

  Szukałem dużo myszek z makrami , niestety nic sensowniejszego od Razera nie ma jeżeli chcesz mieć więcej przycisków niż 2 dodatkowe. Możesz pójść w używane logitechy g9 które mają to co chciałbyś, stare serie są w niskiej cenie, praktycznie masz 7 programowalnych przycisków w programie (3 na gałce, 2 z boku i 2 od regulacji dpi pod które można dac inne opcje)
 2. Peridot

  [Z] Tea in Venezuela

  do

  nie wiem co się stało, jackal nagle zrobił 360 i finito Replay_2019.04.23-22.06.mp4
 3. Misja super jednakże w celu pełnego jej wykonania "tak jak należy" trze baby zwiększyć znacząco ilość wyposażenia u ludzi, 6 bandażów i 8 magów niestety jest niewystarczającą ilością na takiej operacji. Możnaby to było rozwiązać poprzez jakiś airdrop dostępny w czasie misji(np: po zniszczeniu AA) albo ukryte punkty zaopatrzeniowe załatwione przez naszych ludzi, przechwycone wyposażenie trzymane w magazynie us army - sposobów jest wiele.
 4. Chętny ktoś na grę w RFactor 2/Automobilista albo Asetto Corsa?

 5. Imię: Łukasz Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1995.04.01 Którą wersję Army posiadasz?: Arma 3 Apex Wiem o ACC dzięki: Narcanowi oraz Koxxusowi któzy są u was aktualnie poborowymi. Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: -7 miesięcy codziennego grania na serwerze a3 StrefyGier (vanillia a potem ace3) -Ok. półtora roku w arma3coop (a3c) -Parę miesięcy w grupie NightWings Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Cóż, grałem w wiele symulacji, z militarnych to głównie arma 2 ) oraz 3 . Z mniej związanych z "lądem" to długie wieczory w silent hunter III. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Szukam zorganizowanej grupy a3 która trzyma się realizmu pola walki - nie tylko role play ale także normalne zachowania w wojsku, czego bardzo mi brakowało np: w a3c. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota Coś o mnie: Welp. Cześć, jestem Łukasz, mieszkam na śląsku od urodzenia i aktualnie od ponad 8 lat moją pasją jest simracing (Rfactor 2) oraz airsoft gdzie specjalizuje się w taktyce zielonej ze specjalizacją na RTO oraz nawigatora. Brałem udział w większych imprezach w PL oraz byłem organizatorem niektórych z nich. Osoba polecająca: Narcan Zobacz cały formularz rekrutacyjny
 6. Peridot

  Peridot

×
×
 • Dodaj nową pozycję...