Skocz do zawartości

Precel

Poborowy
 • Liczba zawartości

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Precel

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Poznań
 • Imię
  Łukasz
 1. No panowie, zniszczyłem kolejny bezprzewodowy headset ze względu na fakt posiadania kabla i pora na zakupy. Jeżeli znacie jakieś dobre, bezprzewodowe headsety w granicach do 400-500 zł, to byłbym wdzięczny abyście mogli podać nazwę/link do tychże słuchawek.
 2. Precel

  Złote Myśli

  Cóż, spale żart ponieważ najpierw to ja wpadłem w swojego claymora, a później Stasicy królik Slama na twarzy zdetonował ^^.
 3. Szanowny kolego Darku... Arma się już instaluje - dlatego się pojawiłem na TS-ie Nie było mnie na Armie od czasów mojego ostatniego bana, w którym to tak bardzo zarzekałeś się, że nie dorosłem do tej gry. Cóż, uznałem, że jest w tym trochę racji i ruszyłem w stronę swojej przygody w blasku słońca. Przedwczoraj stwierdziłem, że dam sobie szansę i pogram w Armę w gronie które już znam, przy okazji zobaczę co się zmieniło etc. Armę zacząłem instalować dopiero dzisiaj ze względu na ogólny brak czasu w tym tygodniu, a jako, że się weekend zaczął, to raczej za dużo obowiązków nie ma. Dodatkowo na Teamspeaku nie pozwoliłeś mi nawet specjalnie dojść do słowa, nie zapytałeś o nic, na początku wlepiłeś mi kicka z tekstem "Dostosuj się". Nawet nie pozwoliłeś mi się zapytać o co chodzi. Proszę, wytłumacz mi to. PS. Stopień szeregowego jakoś mam...
 4. Nawet nie minutę temu zostałem permamentnie zbanowany z serwera Teamspeak. Cóż, jestem ciekawy swej winy gdyż tak to wyglądało: <18:23:32> You were kicked from the server by "mjr.Darek" (dostosuj sie) <18:23:32> Disconnected from server <18:23:45> Trying to connect to server on 91.204.208.221:7640 <18:23:46> Connected to Server: ACC Serwer *Polska* Aktualnie nie było mnie przy komputerze kiedy zostałem wyrzucony z serwera, więc powróciłem i napisałem poke do szanownego Darka, cytując "Co masz na myśli dostosować się?" 3 sekundy później byłem w trakcie pisania następnego z treścią: "Jeżeli chodzi o rangę to już zmieniam", ale: <18:24:13> You were banned permanently from the server by "mjr.Darek" (juz nic.) <18:24:13> Disconnected from server Nie skomentuję tego. EDIT: Oh czekaj, jest jeszcze więcej! <18:36:40> You are banned temporarily. Reason: "Trol." Try again in 6d 23:48:44Ja czekam, aż szanowny pan Darek przedstawi jakikolwiek trollowanie w ciągu ostatnich... 3 dni może? Bo tak to jest kiedy ostatnio pojawiłem się na Teamspeaku.
 5. Zapomniałem o ważnej rzeczy - jak będzie odbywała się rozgrywka. Grać będziemy za pomocą dwóch rzeczy - komunikator głosowy + program OpenRPG. OpenRPG to program umożliwający wiele funkcji potrzebnych do sesji. Czat, cyfrowe rzuty kośćmi, rysowanie map widoczne dla wszystkich graczy. Wszystko w prywatnych (lub publicznych) pokojach tworzonych przez graczy.
 6. Witam! Z powodu dużej ilości czasu i chęci (oraz w zasadzie tęsknoty), chciałbym odkurzyć swój podręcznik i kości. Jako, że starzy znajomi z którymi się nerdowało przy stole nie mają tego przywileju czasowego co ja, nie można za bardzo z nimi się umówić na porządną sesję. I tutaj wiarę pokładam w was! Nie dajcie się speszyć - to nie jest temat dla maniaków gatunku papierowego RPG. Jeżeli nawet nie wiesz co to jest, wstawię tutaj notkę: Poszukuję chętnych graczy (od 3 do 6) którzy chcieliby zanurzyć się w świat brudu, chaosu i intryg. Oczywiście, będę przewodnikiem po waszych przygodach (Mistrzem Gry). Służę również radą i pomocą, jednak moim zadaniem jest surowe i obiektywne ocenianie waszych ruchów. Dalej zainteresowany? Doskonale! Poniżej znajdziesz do pobrania podstawowy podręcznik do gry, który zawiera dokładne opisy wszystkiego co może znaleźć się w grze. Proszę jednak, nie dotykaj części dla Mistrza Gry (no, chyba, że chcesz popsuć sobie oraz innym zabawę. Ale za długo w ukryciu z takim występkiem nie pożyjesz ;-) ). Daj mi znać Prywatną wiadomością jeżeli chcesz grać (możesz również dołączyć swoją kartę postaci). Zadawaj pytania (nawet banalne), nie krępuj się - po to jestem, aby Tobie na nie odpowiedzieć. Tak więc - chwytasz za miecz / kuszę / sztylet / kostur maga? Wybór należy do Ciebie. Download Podręcznik + karty postaci
 7. Precel

  Dead Island

  Gra warta zachodu tylko i wyłącznie kiedy masz zgraną paczkę znajomych z którymi możesz pograć. Do jednego przejścia w kontrolowanych dawkach. Fabuła urwana z kosmosu, masa bugów. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że gra staje się monotonna po 20-30 min, kiedy już oswoisz radość z sielankowego zabijania zombie.
 8. Precel

  DotA

  Conajwyżej w LoL-a oraz HoN-a Obie gry darmowe, pierwsza mniej dotowa, druga to jest 1:1 dota.
 9. Precel

  Left 4 Dead 2

  Miałem napisać, że mam - to napisałem.
 10. Precel

  Left 4 Dead 2

  Cpt. Obvious on duty. Również posiadam.
 11. Precel

  Hidden Source

  Właśnie tak jest, jak czas się skończy to komandosi wygrywają Też tak myślałem, jednak to było ciepło z otworu wentylacyjnego na mapie.
 12. Ja też bym chciał :3 kopiuj z tą linią ------------------------------------------------------------------- 1. Razor 2. KanePL 3. Ariel 4. Morn 5. Pablodanzig 6. KaRV 7. Bandit 8. SiD 9. Barney 10. Juro 11. Martinez 12. Jachu 13. Kupyn 14. Hudson 15. Tomeek 16. R4KET 17. Dymion 18. Precel
 13. Precel

  Test misji

  Bez problemu, mogę postawić serwer.
 14. Precel

  Team Fortress 2

  Panowie! Całkowicie publiczny Madness House Precla - zawiera SourceMod plugin! 62.21.72.149:27015 hasło: ACC 18 slotów. Serwer stojący prawie 24/7.
 15. Precel

  ARMA 3!

  Komansz lata, to coś Havoblahgha też, więc kto wie ^^
×
×
 • Dodaj nową pozycję...