Skocz do zawartości

Buda

st. Szeregowy
 • Liczba zawartości

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Buda

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Ostatnie wizyty

202 wyświetleń profilu
 1. Buda

  Don't starve together

  W sumie to ja mogę
 2. Problem w tym, że nie było takiego ustalenia w żadnym momencie brefingu. Podszedłem do misji w takim scenariuszu jaki został przedstawiony czyli walka wojskami Brytyjskimi z doktryna brytyjską, gdzie pojazdy o ile współpracują z piechotą to nie są pod nimi bezpośrednio. Tam wygląda to w taki sposób, że pojazd po spieszeniu piechoty służy za bazę ogniową koordynowaną przez Warrior Seargeanta, kiedy piechota wykonuje swoje działania. Owszem można bezpośrednio współpracować w tym modelu jak to miało miejsce na misji ale założenie doktryny jest inne. Dodam jeszcze, że na początku o moim pojeździe zapomniano zupełnie i pozostawiono nas samym sobie, dopiero po zaistniałej sytuacji i ustaleniu doktryny prowadzenia walk zacząłem dostawać rozkazy.
 3. To wypowiadając się o misji. Z mojej perspektywy sama misja bardzo pozytywna, kolejny ambitny scenariusz (swoją drogą do ponownego rozegrania). Co do dowodzenia, fakt był traffic na radiu aczkolwiek moim zdaniem to chyba wina dyscypliny, plan był dobry, wiadomo było jak powiedzenie prawi. Jeżeli mowa o tempie natarcia, to trzeba było rannych ładować do pojazdów i tam ich łatać kontynuując natarcie. Co do szczebla dowodzenia, ze swojej strony podszedłem do misji i prowadzenia walki doktryną Brytyjska gdzie reszta szczeblu dowodzenia widocznie przychyla się i nastawiła na prowadzenie walk doktryną Rosyjską. Zawiodło niedopowiedzenie tego na początku briffingu. Po komentarzu i doprecyzowaniu myślę, że się już dostosowałem. Co do samego rozkazu który wydałem Victorowi 1, niedoprecyzowanie było moją winą, dostaliśmy rozkaz nacierania, jako najstarszy stopniem w formacji która miała robić natarcie wydałem rozkaz ruchu dla pojazdów. Nie rozumiem też dlaczego nie było odpowiedzi na moje prośby o raporty SAS w pojazdach. Byłem odpowiedzialny za takie rzeczy i dlatego chciałem je zbierać ale pojazdy nie odpowiadały niestety. Dodam też, że Jako pojazd Victor 0 zostaliśmy pozostawieni często sami sobie, gdzie oczywiście TACP robił swoje zadania więc był wolnym elektronem, ale dowódców także nie było nigdzie w okolicy prawie zawsze gdzieś indziej podobnie medyk co sprawiło, że jako pojazd byliśmy non-stop odsłonięci na jakiekolwiek ataki z tyłu. Rozumiem potrzebę nadzorowania ludzi i ich poczynań ale czy konieczne jest siedzenie im nad głowami na miejscu? Błędem wydaje mi się, że nie nadano callsignu drużynom bo potem ludzie słyszeli nadawania i nie wiedzieli czy nadaje pojazd czy drużyna.
 4. Buda

  M&B II Bannerlord

  Są tu jacyś chętni na Multiplayer w tryb Captain? Bo z kumplem szukamy na kilka gierek.
 5. Poszukiwany kierowca Warriora w sekcji dowódczej na misji Red Letter Day

 6. Buda

  CO 18 'Heavy Bags under Ladybug'

  do

  Sugeruję dodanie jednego FT i dodanie SL-ów i będzie ładna US formacja?
 7. Buda

  Szkolenie GOST: Atak na obiekt

  do

  @Kaczy zapoznać się z jakimś poradnikiem konkretnym przed szkoleniem?
 8. Buda

  [IFA3] JO 32 A Long Way From Home

  do

  @Houdini zwalniam miejsce możesz wskakiwać.
 9. Buda

  co 22 Scalpel & Hummer v2 cz1

  do

  @PATRIOTIC Dobrze by było jakbyś zadzwonił do dostawcy bo mogą ci dopiero jutro to zaksięgować
 10. Buda

  MC: Medyk

  do

  Sorka. Nie zwróciłem uwagi na godzinę. O 17 jest to niewykonalne być. Ale materiały do poczytania chętnie bym przyjął jeśli jest taka możliwość.
 11. Buda

  JO 36 Operacja "Reclaim"

  do

  Zwalniam miejsce. Jednak nie dam rady jutro.
 12. Buda

  TR 08 Nawigacja w terenie

  do

  @STALKER14Czy jeżeli jest się chętnym a nie ma miejsca do zapisu to nadal można dołączyć czy czekać na następne szkolenie?
 13. Buda

  MC: Lider

  do

  Cześć najmocniej przepraszam ale muszę się wypisać. Zwyczajnie dzisiejsze zajęcia na studiach mnie tak wycieńczyły, że raczej nie będę kontaktował w trakcie szkolenia.
 14. Buda

  Szkolenie: Kierowanie ogniem

  do

  Ja podobnie, a chętnie bym wpadł.
 15. Również dzięki serdeczne. Misja naprawdę przyjemna, pomijając początkowy atak na pierwsze umocnienie to potem już chyba się udawało coraz dynamiczniej atakować. I dzięki za wytrzymanie tej misji pod moim dowodzeniem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...