Skocz do zawartości

Buda

st. Szeregowy
 • Liczba zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O Buda

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Buda

  CO 18 'Heavy Bags under Ladybug'

  do

  Sugeruję dodanie jednego FT i dodanie SL-ów i będzie ładna US formacja?
 2. Buda

  Szkolenie GOST: Atak na obiekt

  do

  @Kaczy zapoznać się z jakimś poradnikiem konkretnym przed szkoleniem?
 3. Buda

  [IFA3] JO 32 A Long Way From Home

  do

  @Houdini zwalniam miejsce możesz wskakiwać.
 4. Buda

  co 22 Scalpel & Hummer v2 cz1

  do

  @PATRIOTIC Dobrze by było jakbyś zadzwonił do dostawcy bo mogą ci dopiero jutro to zaksięgować
 5. Buda

  MC: Medyk

  do

  Sorka. Nie zwróciłem uwagi na godzinę. O 17 jest to niewykonalne być. Ale materiały do poczytania chętnie bym przyjął jeśli jest taka możliwość.
 6. Buda

  JO 36 Operacja "Reclaim"

  do

  Zwalniam miejsce. Jednak nie dam rady jutro.
 7. Buda

  TR 08 Nawigacja w terenie

  do

  @STALKER14Czy jeżeli jest się chętnym a nie ma miejsca do zapisu to nadal można dołączyć czy czekać na następne szkolenie?
 8. Buda

  MC: Lider

  do

  Cześć najmocniej przepraszam ale muszę się wypisać. Zwyczajnie dzisiejsze zajęcia na studiach mnie tak wycieńczyły, że raczej nie będę kontaktował w trakcie szkolenia.
 9. Buda

  Szkolenie: Kierowanie ogniem

  do

  Ja podobnie, a chętnie bym wpadł.
 10. Również dzięki serdeczne. Misja naprawdę przyjemna, pomijając początkowy atak na pierwsze umocnienie to potem już chyba się udawało coraz dynamiczniej atakować. I dzięki za wytrzymanie tej misji pod moim dowodzeniem.
 11. Co do podkręcania to byłbym z tym ostrożny. Bo nie zawsze musi być tak, że to przeciwnik dostrzeże nas pierwszy, do tego dochodzi też fakt, że często AI ma rentgen w oczach jeśli chodzi o niektóre tekstury drzew i krzaków. Co do ilości to faktycznie możnaby jakąś zasadzkę tam wrzucić. Ogólne wrażenia z perspektywy dowódcy plutonu bardzo pozytywne. (Wręcz idealna misja na pierwszy raz na takim stanowisku)
 12. Imię: Adam Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 1995.01.25 Którą wersję Army posiadasz?: Arma 3 Apex Wiem o ACC dzięki: Paradise Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Pierwszy raz zapisuje się do większej społeczności, dotychczas grałem proste operacje w grupie czterech znajomych. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Aktualnie 30h w ARMA 3 Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Chciałem spróbować rozgrywki w zorganizowanej grupie z większą ilością graczy podczas misji. Zawsze tylko słuchałem jak to wtgląda, teraz zdecydowałem się sam spróbować. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce bojowe Coś o mnie: Od pewnego czasu byłem namawiany przez znajomego do spróbowania gry w większym community, a jako że bardzo lubię pracę zespołową i wczuwanie się w klimat gier zdecydowałem się napisać to podanie. Dołączając tu liczę na świetne wspomnienia i możliwość wniesienia czegoś swoją osobą do community. Osoba polecająca: Paradise Zobacz cały formularz rekrutacyjny
×
×
 • Dodaj nową pozycję...