Skocz do zawartości

Kaczy

Kapral
 • Liczba zawartości

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kaczy w dniu 2 Grudnia 2019

Użytkownicy przyznają Kaczy punkty reputacji!

Reputacja

14 Dobry

O Kaczy

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Ostatnie wizyty

374 wyświetleń profilu
 1. do
  Rezerwacja terminu.
 2. Misja w zamyśle i strukturze jest świetna. Do tego TCL dla AIków, który powoduje że są bardzo wymagający do pokonania też dodaje trudności tej misji. Generalnie trochę optymalizacja leżała bo często fpsy spadały mi poniżej 20 i często też miałem FPS laga. Co do samego podejścia do misji, moim zdaniem za wolno podchodziliśmy do celów. W tym momencie daliśmy możliwość TCL'owi na komunikację i zorganizowanie ataku na nas. Część naszej drużyny umarła ponieważ nie wiem dlaczego CCP (Casualty Collection Point) został zorganizowany na tyle formacji gdzie reszta formacji zaczęła jechać. Spowodowało to, że 1 została w tyle z medykiem i jednym warriorem, a reszta pojechała do przodu. To dało przeciwnikowi okienko na zaatakowanie nas gdzie byliśmy odcięci od reszty plutonu. I tutaj wywołam @Semira, nie powinieneś krzyczeć na niebieskich kiedy są w CCP, ponieważ są wtedy pod dowodzeniem medyka i on nimi zarządza. To że punkt był ustawiony w tak słabym miejscu to nie ich wina i na pewno nie mogą się wtedy ruszyć i to nie oni spowolnili nasze wyruszenie tylko ustawienie CCP w tamtym miejscu. Z mojej perspektywy jako marksmana sekcji grało się dobrze wykonując swoją role. Parę razy uratowałem naszą resztkę i inne sekcje przed ciężkim karabinem, który gdzieś tam w lesie próbował nas oflankować. Trochę gorzej grało mi się pod moim dowódcą. Semir - trochę za dużo krzyczysz - wprowadza to niepotrzebny chaos i ucina pewność ludzi pod Tobą. Dobry dowódca jest stanowczy i spokojny u Ciebie tego brakuje. Generalnie trochę bolała mnie głowa po zakończeniu rozgrywki i słuchaniu ciągłego krzyczenia.
 3. A nie ma sprawy bo akurat ja mu wpakowałem parę kul w klatę. Ale był silny, bo potem wstał i chciał odstrzelić @Peter'a, ale odstrzeliłem go na amen już xD Może Peter ma zapis wideo z tego.
 4. Kaczy

  Escape from Tarkov

  Ktoś gra? Ktoś chętny do wspólnej gry? (właśnie zakupiłem i poszukuje osób do grania)
 5. Cel misji i jej otoczka to zajebisty pomysł. Co do wykonania misji to trochę było za dużo przestojów w momencie gdy ich nie powinno być, adaptacja do nowej trasy powinna trwać parę sekund, a nie kilkanaście minut. Można zrobić punkty referencyjne na mapie i poruszać się według nich, aniżeli dokładnie zaplanowaną trasą. Ale jak już chcemy grać SOF misje, gdzie zadaniem jest schwytanie jakiegoś HVT to moim zdaniem powinniśmy mieć jeszcze większą przewagę sprzętową. Mianowicie jakiś dron który lata nad nami i jest naszą dodatkową parom oczu. Co najmniej 1 breacher na drużynę, bo doszło do sytuacji gdzie razem z Peterem byliśmy pod drzwiami do łatwego szturmu budynku, a nie mogliśmy do niego wejść bo drużyna z breacherem zajmowała zupełnie inną pozycję. Mógłbyś też pomyśleć o zmianie sposobu dotarcia do celu. Np. 3x Little Birdy które desantują ludzi w pobliżu kryjówki. A i @Semir ciężko patrzeć w górę, boki front i tył jak się jest jedyną drużyną przy meczecie xD Plus ten granat chyba z meczetu wyleciał
 6. Kaczy

  Squad (& Post Scriptum)

  Ja dzisiaj mogę pograć też. Wczoraj mi net padł, kurde 😕
 7. Kaczy

  Szkolenie GOST: MOUT cz. 2

  do

  Jak zawsze, ja
 8. Kaczy

  Squad (& Post Scriptum)

  Ja na PS chętny zawsze
 9. To logistyka zapomniała o niej xD
 10. Drużyna TFA miała coś. Z mojej strony misja przecudowna, gdzie czuło się świetny klimat. Oby więcej takich. Nie wiem tylko czy to było zamierzone, czy logistyka dała du*y i nie przywiozła amunicji do Thompsonów.
 11. Kaczy

  CO 36 "I Szturm na Grozny"

  do

  Musiałem na szybko wyjść z domu, nie wiem czy zdążę wrócić na misję.
 12. +za czołgi które wykorzystywały teren, żeby wystawiać tylko wieżę ++za AI który nas okrążał i chował się w budynkach (pozdrawiam sekcję dowódczą) -AI w pewnym momencie zaczęło wychodzić na główną drogę jeden po drugim co spowodowało ich szybką anihilację. Misja przyjemna, fajna i z potencjałem.
 13. Są jeszcze sloty na jutrzejszy trening, chętnych zapraszam:

   

  1. Houdini

   Houdini

   Jakbym nie miał popołudniowej zmiany to z chęcią bym przyszedł:(

 14. Kaczy

  Szkolenie GOST: Atak na obiekt

  do

  Oui
 15. Kaczy

  Szkolenie GOST: Atak na obiekt

  do

  Ja
×
×
 • Dodaj nową pozycję...