Skocz do zawartości

Calc

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  614
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana Calc w dniu 15 Czerwca

Użytkownicy przyznają Calc punkty reputacji!

Reputacja

216 Wyśmienity

1 obserwujący

O Calc

 • Tytuł
  Newbie
  Newbie

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Imię
  Mateusz

Ostatnie wizyty

3 252 wyświetleń profilu
 1. Calc

  Formularz rekrutacyjny - Wojtek

  Witaj @Blur! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (@Black, @Calc, @Fistach, @Puchacz lub @Templar ). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
 2. Calc

  Formularz rekrutacyjny - Wojtek

  Czołem @BLUR! Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach, @Black, @Calc, @Puchacz lub @Templar. Ikona na TS: W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Namiary na nasz Discord<<<< Do usłyszenia!
 3. Witaj @Physic! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (@Black, @Calc, @Fistach, @Puchacz lub @Templar ). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
 4. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 20:00. Nie jesteś w stanie przyjść na szkolenie w podanym terminie? Skontaktuj się z Kwatermistrzem! Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia działania gry oraz modyfikacji na serwerze. Przychodzenie w dniu szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Testy można przeprowadzać codziennie o dowolnej godzinie, z wyłączeniem zaplanowanych w kalendarzu rozgrywek oraz szkoleń. Jeśli masz jakikolwiek problem techniczny, na naszym TeamSpeaku zawsze znajdą się chętne osoby do pomocy. Wystarczy wejść na kanał "ArmA 3", bądź skontaktować się z Kwatermistrzem lub dowolnym członkiem administracji. Testując działanie addonów pamiętaj również aby przebywać na kanale ALPHA na TS, jest do informacja dla innych osób że aktualnie korzystacie z serwera głównego.
 5. Czołem @Mruciandos! Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach, @Black, @Calc lub @Templar. Ikona na TS: W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Namiary na nasz Discord<<<< Do usłyszenia!
 6. Czołem @WlodzimierzBialy! Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach, @Black, @Calc lub @Templar. Ikona na TS: W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Namiary na nasz Discord<<<< Do usłyszenia!
 7. Czołem @kosmos! Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach, @Black, @Calc, @Puchacz lub @Templar. Ikona na TS: W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Namiary na nasz Discord<<<< Do usłyszenia!
 8. Witaj Franklin! Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej : Poradnik poborowego Ci w tym pomoże Poradnik Poborowego Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj: Poradnik Techniczny Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! Powitalnia dla nowych graczy Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe. Najbliższe terminy szkoleń Arma 3 Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje. Discord ACC Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem! WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA! 1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne. 2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń. 3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (@Black, @Calc, @Fistach, @Puchacz lub @Templar ). Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum. Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC: 1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie. 2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji. 3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki. 4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji! 5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na: -dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy -komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale -klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane. 6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji. Do zobaczenia na szkoleniu!
 9. Czołem @MysteryScott! Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach, @Black, @Calc, @Puchacz lub @Templar. Ikona na TS: W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Namiary na nasz Discord<<<< Do usłyszenia!
 10. Czołem @Bruhbruh! Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać. W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach, @Black, @Calc, @Puchacz lub @Templar. Ikona na TS: W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: >>>>Namiary na nasz TS<<<< Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda! >>>>Namiary na nasz Discord<<<< Do usłyszenia!
 11. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 17:30. Nie jesteś w stanie przyjść na szkolenie w podanym terminie? Skontaktuj się z Kwatermistrzem! Aby się zapisać kliknij "Weź udział" po lewej stronie. WAŻNE Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia działania gry oraz modyfikacji na serwerze. Przychodzenie w dniu szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Testy można przeprowadzać codziennie o dowolnej godzinie, z wyłączeniem zaplanowanych w kalendarzu rozgrywek oraz szkoleń. Jeśli masz jakikolwiek problem techniczny, na naszym TeamSpeaku zawsze znajdą się chętne osoby do pomocy. Wystarczy wejść na kanał "ArmA 3", bądź skontaktować się z Kwatermistrzem lub dowolnym członkiem administracji. Testując działanie addonów pamiętaj również aby przebywać na kanale ALPHA na TS, jest do informacja dla innych osób że aktualnie korzystacie z serwera głównego.
 12. Calc

  ACC Virtual Airline

  Ten drugi to przemytnik trzymający się ogona, żeby go na radarach nie zespotowało?
 13. Zarys historyczny: Rozdział I W 2022r. kolejne sankcje i kryzys wydobywczy paliw kopalnych sprowadziły Rosję na krawędź. W obliczu groźby ogólnokrajowgo kryzysu gospodarczego i kilku akcji zaczepnych po obu stronach wybuchła 3WŚ. Nie wiadomo kto wystrzelił pierwszy, ale w momencie wybuchu konfliktu cała flota północna FR przemierzała z ponad 30 okrętami morze Labradorskie w kierunku USA, a wschodnia flota FR prowadziła intensywne ćwiczenia na morzu Beringa. Początkowo lepsze rozmieszczenie zapewniło przewagę Federacji Rosyjskiej, to się jednak dramatycznie zmieniło. Tak duże uderzenie drogą morską wymaga sprawnego zaopatrzenia. I tu się ruscy przeliczyli. Do konfliktu po stronie NATO stanęły także: Szwecja i Finlandia. Ze swoją doskonałą znajomością głębin i dobrze wyszkolonym załogom łodzi podwodnych i skromnym ilościowo, ale nowoczesnym okrętom morze Norweskie i morze Barentsa zamieniły się w płonące cmentarzysko statków zaopatrzeniowych FR. Podobną niespodziankę miała flota zachodnia FR na morzu Bałtyckim. Podczas gdy 1. Smoleńska Gwardyjna Dywizja pancerna przetoczyła się przez Inflanty, Polskę, Słowację i Czechy i zaczęła spowalniać za Berlinem. pod Moskwą pośpiesznie próbowano zorganizować rezerwy, aby wesprzeć front, którego nie chciano tak szybko otwierać - Inwazja na Finlandię. Niebo: Początkowe bombardowanie ośrodków produkcyjnych i wojskowych na terenie Finlandii i Szwecji dało raczej odwrotne skutki, niż ruscy przewidywali. Małe straty w liniach produkcyjnych i ludziach wzmożyły tylko wysiłki mieszkańców. Po bombardowaniu głównych lotnisk, Siły powietrzne FR musiały szybko się ulotnić za ochronę przeciwlotniczą gonione rojem wyłaniających się znikąd gripenów i nadlatujących z Anglii (Eurofighter Typhoon) i Norwegii (F-35 Lightning II) myśliwców. Rozdział II Mimo zaciętej walki Finlandia nie dała rady się sama obronić (z drobną pomocą Szwecji i Norwegii). Szansę na zatrzymanie nowego natarcia na froncie "skandynawskim" dały porządne posiłki z krajów NATO, głównie Anglii i Stanów Zjednoczonych. Finlandia swoim uporem dała szansę na szybkie i prowizoryczne umocnienie linii tuż za Szwedzką granicą. Jednoczesna ewakuacja mieszkańców nie była łatwa i wciąż nie została zakończona. Pozostali głównie mieszkańcy, którzy jako ochotnicy pomogli w budowie umocnień. Jednocześnie niebo zostało pod kontrolą sił sprzymierzonych, ale długo to nie będzie trwało... Ruscy już zdążyli podciągnąć dość pokaźną ilość sprzętu plot. Trzeba uważać. Rozdział III Obrona drugiej linii frontu, zapewniając czas na ewakuację mieszkańców. I ew. wycofanie na linię pomocniczą drugiej linii. Ten rozdział napiszesz Ty! Briefing: Pluton (lekkiej) piechoty US wysłany, aby opóźnić front skandynawski. Jedziecie od kilku godzin, aby zdążyć się rozstawić i ufortyfikować we wskazanych pozycjach. Całą operacją dowodzi Zulu. Dostaliście dokładne wskazówki dojazdu i wasz JTAC dostała do dyspozycji wsparcie JAS 39 Gripen. Zadanie: - Dojechać na miejsce obrony (niebieskie linie - pierwsza linia obrony) - miejscowość Myllynmaki - Rozstawić się i ew. dokończyć fortyfikowanie. - Dopierać fale wrogów do sygnału, że miasto zostało ewakuowane, bądź wymagane jest wycofanie na linię pomocniczą(czarna) - miejscowość Ylapaa Pogoda: Start godz. 13, lekkie zachmurzenie. Przeciwnik: Połączone siły różnych jednostek organizacyjny wojsk FR. Prawdopodobnie: - Duże siły piechoty (rezerwiści) - czołgi, starsze jak i te prosto z linii produkcyjnej - wszelkiej maści transportery opancerzone - lekkie systemy obrony plot Możliwe: - myśliwce - helikoptery bojowe - jednostki powietrzno-desantowe Logistyka i wyposażenie na pojazdach: Ukryj zawartość Wyposażenie: Każdy posiada: 2 granaty dymne i 1 frag M9 beretta noktowizję (zdjąć, jeśli to możliwe na początku - źle wygląda na hełmie) Broń główna: M4A1 Block II lub zgodnie ze specjalizacją: Automatic: M249 MG: M240 Dodatkowe: AT Specalist: Javelin Tube + CLU AT Bearer: Javelin Tube Dowodzenie i Łączność: Każdy ma radio 343 do łączności w swojej drużynie. Każdy dowódca ma dodatkowo radio średnie. JTAC i RATEO mają dwa radia średnie. Proponowany schemat łączności: Mapy: Ukryj zawartość Startujecie przed skrzyżowaniem T22 Droga dojazdu (czarne strzałki) Miejsce obrony, druga linia (niebieskie), pomocnicza druga linia (czarna) Umocnienia, które mieli przygotować mieszkańcy na niebiesko (cienka linia) w miejscowości Myllynmaki Główny sektor odpowiedzialności piechoty na fioletowo: Techniczne: Medyczne: -inny objaw bólu (rozmycie) - tylko doktor może szyć, - szyć można tylko w budynkach i pojazdach medycznych, - większe prawdopodobieństwo utraty przytomności z bólu, - wszystkie ciężarówki transportowe (z ławkami), pojazd medyczny i humvee sekcji moździeżowej są pojazdami medycznymi, Stosować się do znaków i sygnałów wojsk Szwedzkich podczas przejazdu. TAJNE Piloci dostaną osobne wytyczne w komentarzu (później). TAJNE
 14. Calc

  Hall Of Shame

  @MisterNova Ostrzeżenie. Za kontynuację spamu na kanałach komunikacji ACC mimo personalnego upomnienia. Powtarzający się spam był na granicy treści kontrowersyjnych i naruszających następujące podpunkty: Kolejne mogą skutkować czasowym banem na poszczególne kanały komunikacji ACC.
 15. Historia W latach 2025-2030 wiele krajów postanowiło zacząć coraz bardziej obkładać podatkami gigantów gospodarczych. Te słynne 1% społeczeństwa, a w rzeczywistości to kilkudziesięciu multi-bilonerów, którzy pod koniec lat 30 zaczęli mieć tego dość i masowo wykupywali ziemię od państw i tworząc własne królestwa, gdzie rozwijali gospodarkę po swojemu i narzucali własne prawo. Początkowo bardzo kusząca wizja dorobku przyciągała masę pracowników... do czasu. Po okresie "MegaCORPO" - lata 40-50 gdzie Corporacje przejęły większość ważnych ziem i strategicznych rejonów geograficznych "Wielka Rada Corpo" wypowiedziała wojnę pozostałym państwom miażdżąc ich w kilka dni. Był rok 2053. Wielka Rada Corpo objęła władzę nad światem i wtedy się zaczęło. Ciągłe podnoszenie wymagań wobec pracowników i wyzyskanie złóż naturalnych jak i nieurodzajność zniszczonej gleby doprowadziły do "Wielkiego Wymarcia". Nie obyło się też bez zamieszek i krwawo tłumionych powstań. W ciągu 3 lat (2059-2062) populacja z 29 miliardów została zredukowana do około 720 milionów, którzy zamieszkują porozrzucane po całym globie resztki żyznych gleb. Na czele planety stanął Kapitol Imperium Wendyjskiego (część byłych terenów Polski i Ukrainy), który zatwierdził w 2064 roku ideę corocznej rozgrywki ku czci poległych w Wielkim Wymarciu. Z każdego zatwierdzonego regionu pod ochroną Kapitolu wzywani są 2 trybuci. Odbywają oni walki na arenie specjalnie zaprojektowanych, żeby być maksymalnym wyzwaniem dla uczestników. Jest 2072 rok. Region wysłał właśnie Ciebie... Zasady tryb "jeden": Wygrywa jeden trybut, który pozostanie jako ostatni przytomny. Zakaz prób ucieczki z areny. Zasady tryb "drugi": Wygrywa trybut lub trybuci z jednego regionu, którzy pozostaną jako ostatni przytomni. Zakaz prób ucieczki z areny. Techniczne: -uciekanie z areny (wyjście poza wyraźne ogrodzenie) - śmierć - wykorzystywanie niedoskonałości ogrodzenia do np. schowania się - śmierć - intencjonalne, kilkukrotne zblokowanie się w texturze np. skał - śmierć - wykorzystanie zewnętrznego oprogramowania zwiększającego szanse wygranej - śmierć - używanie zewnętrznych komunikatorów (nie licząc TS na kanale Alpha) - śmierć.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...