Skocz do zawartości

Chayka

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Chayka w dniu 3 Sierpnia

Użytkownicy przyznają Chayka punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutralny

O Chayka

 • Tytuł
  Newbie
  Newbie

Ostatnie wizyty

141 wyświetleń profilu
 1. Sytuacja Kolumbia. Latem 2014 roku doszło do największych wojen Kartelów walczących o dominacje nad szlakiem przerzutu narkotykowego. Narastające walki zamieniły prowincję Magdalena w strefę wojny. Władze ogłosiły stan wojenny. Wraz z wyjściem wojska na ulicę sytuacja się zaogniła. Po prawie 2 miesiącach ciągłej walki jeden z karteli (Tigres del Mar) wyłamał się i zaoferował władzą ugodę który zobowiązywał rząd do wypuszczenia bossów kartelu w zamian za zawieszenie broni z Valentino czyli ich konkurencyjnym Kartelem. USA wysłało dyplomatę w celach mediacji ze względu na nieufność Valentino wobec rządu. Zadania Waszym zadaniem jest eskorta mediatora do punktu alfa, Z lotniska Catalina zostaniecie przetransportowani Kolumbijskimi śmigłowcami do Puerto Escondido który kontroluje Kartel Tigres del Mar – są oni po naszej stronie lecz uważajcie na nich. Z Portu odbierzecie VIP’a. Ustaloną trasą „V” przejedziecie go konwojem wozów opancerzonych na miejsce negocjacji do punktu Alfa. Informujcie o wszelkich podejrzanych zachowaniach osób postronnych, miejcie oczy szeroko otwarte, możliwe że bojówki Valentino będą chciały przejąć mediatora w celach okupu lub w celach politycznych. Co najważniejsze nie dajcie mu zginąć. Gdyby coś poszło nie tak kontaktujcie się ze sztabem – będzie on czuwał nad wami cały czas. Siły Przeciwnika Bojówki składające się z żołnierzy kartelu - Technicale, Pojazdy opancerzone, Możliwe śmigłowce. Siły Własne Dwa oddziały SOCOM, 3 Pojazdy typu HMMWV o wzmocnionej wytrzymałości.
 2. do
  Kolumbia. Latem 2014 roku doszło do największych wojen Kartelów walczących o dominacje nad szlakiem przerzutu narkotykowego. Narastające walki zamieniły prowincję Magdalena w strefę wojny. Władze ogłosiły stan wojenny. Wraz z wyjściem wojska na ulicę sytuacja się zaogniła. Po prawie 2 miesiącach ciągłej walki jeden z karteli (Tigres del Mar) wyłamał się i zaoferował władzą ugodę który zobowiązywał rząd do wypuszczenia bossów kartelu w zamian za zawieszenie broni z Valentino czyli ich konkurencyjnym Kartelem. USA wysłało dyplomatę w celach mediacji ze względu na nieufność Valentino wobec rządu.
 3. Chayka

  [Z] CO 13 Pycha Czyni Cię Martwym

  do

  Jak będzie trzeba to dodam sloty
 4. ZAPISY Sytuacja Malden. Czerwiec 2008r. Po przejęciu władzy przez partię nacjonalistyczną, doszło do dużych rozruchów. Kiedy ówczesny prezydent użył wojska do stłumienia rewolty, ruch opozycyjny zaczął walkę zbrojną z rządem. Część wojska przeszła na stronę ruchu komunistyczno-wyzwoleńczą. 2/3 Armii zostało lojalne wobec rządu. Po obu stronach konfliktu pojawiają się grupy-bojówki składające się z młodych ludzi często nawet nieletnich. Zbrodnie wojenne są na porządku dziennym. Rząd chce jak najszybciej zakończyć wojnę w obawie przed interwencją ONZ i NATO. Dlatego desperacko napiera na linię frontu ze średnim powodzeniem. Mimo to po obu stronach widać wyczerpanie i brak zapasów. Powoli konflikt przechodzi w walkę partyzancką. Armia lojalistów rządu przewiduje dużą ofensywę dlatego zależy mu na szybkim uderzeniu. Sytuacja Taktyczna Jesteście grupą młodych ludzi zażartych do walki lecz słabo wyszkolonych i uzbrojonych. Będziecie musieli oszczędzać amunicje lub uzupełniać ją na wrogu. W nocy okopaliście się w punkcie alfa. Wróg nie wie o waszej obecności. Zadania Waszym zadaniem jest zdobycie umocnień w punkcie BRAVO. Współdziałacie z Sierpem 1 i 2 który na waszą komendę zejdzie z góry i zaatakuje Sainte Marie od wschodu aby odciągnąć uwagę patrolów i tym samym ułatwi wam zdobywanie umocnień. Po zdobyciu umocnień okopiecie się w nich i będziecie czekać na dalsze rozkazy od Sztabu Siły Przeciwnika Nie mamy informacji o siłach przeciwnika ze względu na uziemienie naszego lotnictwa. Wiemy natomiast że wróg ma śladowe ilości pojazdów opancerzonych i czołgów jednak będą zajęte odpieraniem ataku 2 kompanii zmechanizowanej. Większość sił wroga to słabo wyszkolone i wyposażone oddziały piechoty wspierane przez technicale. Siły Własne Dwa oddziały piechoty w razie potrzeby można wezwać śmigłowiec bojowy jednak prawdopodobnie sztab odmówi ze względu na dużą ilość AA w rejonie.
 5. do
  Malden. Czerwiec 2008r. Po przejęciu władzy przez partię nacjonalistyczną, doszło do dużych rozruchów. Kiedy ówczesny prezydent użył wojska do stłumienia rewolty, ruch opozycyjny zaczął walkę zbrojną z rządem. Część wojska przeszła na stronę ruchu komunistyczno-wyzwoleńczą. 2/3 Armii zostało lojalne wobec rządu. Po obu stronach konfliktu pojawiają się grupy-bojówki składające się z młodych ludzi często nawet nieletnich. Zbrodnie wojenne są na porządku dziennym. Rząd chce jak najszybciej zakończyć wojnę w obawie przed interwencją ONZ i NATO. Dlatego desperacko napiera na linię frontu ze średnim powodzeniem. Mimo to po obu stronach widać wyczerpanie i brak zapasów. Powoli konflikt przechodzi w walkę partyzancką. Armia lojalistów rządu przewiduje dużą ofensywę dlatego zależy mu na szybkim uderzeniu. Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wazny { font-weight: bold; color: rgba(255, 104, 5, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } .z_toastmsg { min-width: 800px; /* Set a default minimum width */ margin-left: -400px; /* Divide value of min-width by 2 */ text-align: center; /* Centered text */ border-radius: 2px; /* Rounded borders */ padding: 16px; /* Padding */ position: fixed; /* Sit on top of the screen */ z-index: 1; /* Add a z-index if needed */ left: 50%; /* Center the snackbar */ bottom: 30px; /* 30px from the bottom */ } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 6. do

  Chętny ale nie gwarantuje swojej obecności
 7. Chayka

  CO 11 "Fortuna Się Kołem Toczy"

  do

  jak ktoś odpadnie to ja chętnie
 8. Chayka

  TR 22 Szkolenie Pancerne

  do

  Ja jebe byłem przekonany że to na 20. Sorry za nieobecność.
 9. do

  Ja też chętny jak coś
 10. Chayka

  CO 13 "Caveman"

  do

  ja też rezerwa bo nie wiem ile mi zajmie pobyt w Wawie
 11. Imię: Edward Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 2002.02.13 Którą wersję Army posiadasz?: Arma 3 Apex Wiem o ACC dzięki: Stronka na FB głównej w polecanych wyskoczyła Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Jestem w grupie pro-obronnej od paru lat obecnie w stopniu dowódca sekcji, oprócz tego jestem rekonstruktorem historycznym okresu 2 wś. W armie mam już prawie 900h. Przygodę z armą zaczynałem od arma 2. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Mam w armię ponad 800h grałem wcześniej w arma 2. Grałem również w DCS czyli symulator lotnictwa. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Lubię imersję, RPG, Armę i dobrą zabawę. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce Coś o mnie: Mam 19 lat jestem Pruszkowa pod Warszawą. Mam wiele hobby poczynając od historii po militarystykę. Płynnie posługuję się językiem Hiszpańskim i Angielskim. Osoba polecająca: Zobacz cały formularz rekrutacyjny
×
×
 • Dodaj nową pozycję...