Skocz do zawartości

Chayka

Kapral
 • Liczba zawartości

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Chayka w dniu 23 Marca

Użytkownicy przyznają Chayka punkty reputacji!

Reputacja

6 Neutralny

O Chayka

 • Tytuł
  Newbie
  Newbie

Ostatnie wizyty

627 wyświetleń profilu
 1. Chayka

  [Z] RO 12 SOA: cz.1 Krok w ciemność

  do

  Czerwone sztandary znowu zawieją!
 2. Chayka

  [Z] CO 26 Alkohol Wrogiem Żołnierza

  do

  olkohol
 3. Ja jednak odpadam. Zapisy: 1. @Black 2. @Patriotic 3. @DisLike 4. @Templar 5. @Tes 6. @Owca 7. @Calc 8. 9. 10.
 4. Zapisy: 1. @Black 2. @Patriotic 3. @DisLike 4. @Templar 5. @Tes 6. @Owca 7. @Chayka 8. 9. 10.
 5. do

  Sory wielkie że się wypisuję tak późno, jednak złapała mnie niespodziewana sytuacja, jednak postaram się być.
 6. Chayka

  [MOD][Z] CO 12 Guardian Angel

  do

  Prawdopodobnie będę
 7. Chayka

  JO [Z][MOD] 29 Good Intentions

  do

  Mam awarię internetu w związku z burzami a serwis prawdopodobnie zrobi mi to w poniedziałek. Przepraszam
 8. Chayka

  JO [Z] 50 Keep a grip

  do

  @Koxxus Pytanie kto zostanie Bannonem
 9. Sytuacja Kolumbia. Latem 2014 roku doszło do największych wojen Kartelów walczących o dominacje nad szlakiem przerzutu narkotykowego. Narastające walki zamieniły prowincję Magdalena w strefę wojny. Władze ogłosiły stan wojenny. Wraz z wyjściem wojska na ulicę sytuacja się zaogniła. Po prawie 2 miesiącach ciągłej walki jeden z karteli (Tigres del Mar) wyłamał się i zaoferował władzą ugodę który zobowiązywał rząd do wypuszczenia bossów kartelu w zamian za zawieszenie broni z Valentino czyli ich konkurencyjnym Kartelem. USA wysłało dyplomatę w celach mediacji ze względu na nieufność Valentino wobec rządu. Zadania Waszym zadaniem jest eskorta mediatora do punktu alfa, Z lotniska Catalina zostaniecie przetransportowani Kolumbijskimi śmigłowcami do Puerto Escondido który kontroluje Kartel Tigres del Mar – są oni po naszej stronie lecz uważajcie na nich. Z Portu odbierzecie VIP’a. Ustaloną trasą „V” przejedziecie go konwojem wozów opancerzonych na miejsce negocjacji do punktu Alfa. Informujcie o wszelkich podejrzanych zachowaniach osób postronnych, miejcie oczy szeroko otwarte, możliwe że bojówki Valentino będą chciały przejąć mediatora w celach okupu lub w celach politycznych. Co najważniejsze nie dajcie mu zginąć. Gdyby coś poszło nie tak kontaktujcie się ze sztabem – będzie on czuwał nad wami cały czas. Siły Przeciwnika Bojówki składające się z żołnierzy kartelu - Technicale, Pojazdy opancerzone, Możliwe śmigłowce. Siły Własne Dwa oddziały SOCOM, 3 Pojazdy typu HMMWV o wzmocnionej wytrzymałości.
 10. do
  Kolumbia. Latem 2014 roku doszło do największych wojen Kartelów walczących o dominacje nad szlakiem przerzutu narkotykowego. Narastające walki zamieniły prowincję Magdalena w strefę wojny. Władze ogłosiły stan wojenny. Wraz z wyjściem wojska na ulicę sytuacja się zaogniła. Po prawie 2 miesiącach ciągłej walki jeden z karteli (Tigres del Mar) wyłamał się i zaoferował władzą ugodę który zobowiązywał rząd do wypuszczenia bossów kartelu w zamian za zawieszenie broni z Valentino czyli ich konkurencyjnym Kartelem. USA wysłało dyplomatę w celach mediacji ze względu na nieufność Valentino wobec rządu.
 11. Chayka

  [Z] CO 13 Pycha Czyni Cię Martwym

  do

  Jak będzie trzeba to dodam sloty
 12. ZAPISY Sytuacja Malden. Czerwiec 2008r. Po przejęciu władzy przez partię nacjonalistyczną, doszło do dużych rozruchów. Kiedy ówczesny prezydent użył wojska do stłumienia rewolty, ruch opozycyjny zaczął walkę zbrojną z rządem. Część wojska przeszła na stronę ruchu komunistyczno-wyzwoleńczą. 2/3 Armii zostało lojalne wobec rządu. Po obu stronach konfliktu pojawiają się grupy-bojówki składające się z młodych ludzi często nawet nieletnich. Zbrodnie wojenne są na porządku dziennym. Rząd chce jak najszybciej zakończyć wojnę w obawie przed interwencją ONZ i NATO. Dlatego desperacko napiera na linię frontu ze średnim powodzeniem. Mimo to po obu stronach widać wyczerpanie i brak zapasów. Powoli konflikt przechodzi w walkę partyzancką. Armia lojalistów rządu przewiduje dużą ofensywę dlatego zależy mu na szybkim uderzeniu. Sytuacja Taktyczna Jesteście grupą młodych ludzi zażartych do walki lecz słabo wyszkolonych i uzbrojonych. Będziecie musieli oszczędzać amunicje lub uzupełniać ją na wrogu. W nocy okopaliście się w punkcie alfa. Wróg nie wie o waszej obecności. Zadania Waszym zadaniem jest zdobycie umocnień w punkcie BRAVO. Współdziałacie z Sierpem 1 i 2 który na waszą komendę zejdzie z góry i zaatakuje Sainte Marie od wschodu aby odciągnąć uwagę patrolów i tym samym ułatwi wam zdobywanie umocnień. Po zdobyciu umocnień okopiecie się w nich i będziecie czekać na dalsze rozkazy od Sztabu Siły Przeciwnika Nie mamy informacji o siłach przeciwnika ze względu na uziemienie naszego lotnictwa. Wiemy natomiast że wróg ma śladowe ilości pojazdów opancerzonych i czołgów jednak będą zajęte odpieraniem ataku 2 kompanii zmechanizowanej. Większość sił wroga to słabo wyszkolone i wyposażone oddziały piechoty wspierane przez technicale. Siły Własne Dwa oddziały piechoty w razie potrzeby można wezwać śmigłowiec bojowy jednak prawdopodobnie sztab odmówi ze względu na dużą ilość AA w rejonie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...