Skocz do zawartości

Slova

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  886
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez Slova

 1. Slova

  Wojsko Polskie

  Tak, tylko że ostatnie wydarzenia z regionu pokazały, że rezerwa sprzętu w postaci NIE ODSTAJĄCYCH OD DZISIEJSZYCH STANDARDÓW czołgów postsowieckich to nie jest głupia sprawa. Ja wiem, że u nas lobbyści z USA są mocni i wcale nie mam nic przeciwko, ale T-72 nam nie zmodernizują. Pewne jest tylkoto, że to ma być zastrzyk gotówki do Bumaru, bo hurr durr NASZA FABRYKIE. A Bumar to trup, starych fachowców już tam dawno nie ma (co pokazał casus spawania podwozi do Krabów).
 2. Slova

  Wojsko Polskie

  Stary, ta ekipa by wznowiła linię T-55, byleby tylko produkować POLSKIE CZOŁGI DLA POLSKIEGO ŻOŁNIERZA W POLSKIM KRAJU. Nie szukaj logiki. To ogólnie jest paranoja, bo juz 4 lata temu czytałem, że w HSW ma ruszać lufownia. Teraz pewnie już działa, więc mamy techniczne możliwości produkowania na miejscu luf, nie musimy ich kupować w Niemczech czy gdziekolwiek. Wystarczyłoby kupić od Ukrainy licencję na ich armaty (bo mają lepsze niż to co u nas w T-72) i wykonywać na miejscu. Ale cóż...
 3. Slova

  Wojsko Polskie

  Przecież ta armata zupełnie się do tego nie nadaje, Ukraińskie aberracje T-64 i ruskie modyfikacje T-72 mają zupełnie inne uzbrojenie. Jedyne co ta modernizacja ma zrobić to utrzymywać przy życiu trupa jakim jest Bumar.
 4. Slova

  PILNE- POTRZEBNA KREW

  nie wiem, chyba mam juz 12 litrów, przez ostatnie 3 lata zaniedbałem oddawanie, tak miałbym już 18 spokojnie zrobione. Ale dzisiaj super sytuacja. Rejestracja na rezonans. OJOJOJ W TYM ROKU JUŻ NIE MA MIEJSCA. I cyk czerwona legitymacja. Na za tydzień.
 5. Slova

  PILNE- POTRZEBNA KREW

  Jako ZHDK mogę to potwierdzić. Polecam króciutkie kolejki do NFZ.
 6. Slova

  Militarne itp.

  Przypomina mi to storyline z końcówki Medal of Honor 2010.
 7. Slova

  Wojsko Polskie

  Bo warchołom powinni dać krótki bojowy kij, a nie broń, do której obsługi trzeba umieć odróżnić długopis od świni. Pierwsze partie miały problemy z iglicą, o czym pisał Duku, ponieważ były "strzelane" na pusto na ćwiczeniach ponad miarę.
 8. Slova

  Pokój w warszawie

  U mnie na pradze płd jets pokój do wynajęcia od zaraz, 20 minut do centrum
 9. Slova

  Wojsko Polskie

  CO się tak pieklicie, i tak najpierw nowy szpej trafi do WOT.
 10. Slova

  Wojsko Polskie

  OK, to mi wiele wyjaśnia. Ale skoro potrafimy modernizować pociski do systemu GRAD, to nie wiem, dlaczego nie dałoby się coś o to oprzeć. Znaczy... no nie wiem, HIMARS to nie jest statek kosmiczny, zestawy podobnej klasy budowano już ciul wie ile lat temu. Nie jestem ślepym fanatykiem POLSKOŚCI, ale pocisk rakietowy wydaje mi się takim banałem, w porównaniu do rzeczywiscie skomplikowanej maszynerii, że trochę zaniemówiłem.
 11. Slova

  Wojsko Polskie

  Naprawdę trudno mi uwierzyć, że nie ma u nas zaplecza by zrobić coś tak banalnie prostego, jak pudełko z rakietą, która po wystrzeleniu leci po torze balistycznym i musimy się ratować importem. To nawet nie trzeba mieć precyzyjnej lufowni, po prostu wymyślasz rakietę, SKO i pakujesz to na jakikolwiek dostępny nośnik spełniający kryteria...
 12. Slova

  Wojsko Polskie

  To dywersanci z WOT, nawet nie wiesz, do jakiego rodzaju sił zbrojnych należą, tacy są dobrzy.
 13. Slova

  Wojsko Polskie

  Spoko, jak koszty ich dostosowania do misji specjalnych wybebeszą budżet monu, to wtedy więcej żadnych nie zamówią i problem się skończy.
 14. Slova

  War Thunder

  Ekhem, ehkem...
 15. Wyciek danych z moreli, posprawdzajcie hasła i nietypową aktywność.

 16. Slova

  Militarne itp.

  Kiedy w Wargamie koledzy mają punkty na abramsy ale ty wdupiłeś i musisz grać tym co masz.
 17. Slova

  Militarne itp.

  Tak, to chyba ten przypadek. Fakt, że to dobry hełm podkreśla jeszcze, że po tym, jak wysłaliśmy je na Ukrainę ruscy zaczęli go kopiować.
 18. Slova

  Militarne itp.

  Jaki sens ma sprawdzanie hełmu na pocisk pośredni z takiej odległości? Nie ma osłony balistycznej, która by to zatrzymała, no chyba że wkłady w kamizelce. Są oficjalne potwierdzenia z Iraku, że ten hełm zatrzymał 7,62x39, co prawda z dużej odległości, ale jednak. Nie pytajcie o źródła, bo było o tym albo w RWTO, albo w Komandosie.
 19. Slova

  Militarne itp.

  Znaczy, u nich też jest pokazowo i widowiskowo, tak jak i u nas, ale tam przynajmniej jest na co popatrzeć.
 20. Slova

  MSPO 18

  Ta kamera cofania na PT-91 i detektory naświetlenia wiązką elektroniczną na BWR wyglądają jakby miały odpaść przy pierwszej próbie poligonowej...
 21. Slova

  Cyberpunk 2077

  Taki trochę piąty element, mało w tym w sumie tego brudnego, starego cyberpunku, ale to jest za to świeższe.
 22. n/k wyśle mi instrukcję wejścia na TS na priv bo tyle lat nie wchodziłem, że nawet nie mam adresu

 23. Slova

  Hydepark

  Ten filmik z blackbirdem to rozwinięcie starego mema z /k/.
 24. Slova

  Wojsko Polskie

  Koniec ery to nadejdzie jak podhalańczycy w końcu dostaną coś w miejsce AKMS.
 25. Slova

  Rising Storm 2 Vietnam

  Nie strzelałem z garanda w RS2, ale w RS zupełnie nie umiem go używać, celownik tragiczny, wolę springfielda, nie wiem jak ludzie tym cokolwiek trafiają. No ale ja używam Nambu Type 100 w podstawowej wersji, bo ma najlepszy celownik jaki można sobie wyobrazić, więc nie oceniam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...