Skocz do zawartości

Slova

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  900
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez Slova

 1. Slova

  Militarne itp.

  Jeden zbudował dobry karabin dla cywilów, drugi dla wojska.
 2. Slova

  Militarne itp.

  Co ciekawe nie ma automatycznej broni wsparcia, ciekawe jak to wyjdzie. Ok, pierwotnie M27 miał zastąpić M249, ale... no widać, w jakim kierunku to od początku zmierzało, ale jednak po przeciwnej stronie jest chociaż RPK z cięższą lufą i dużymi magazynkami.
 3. Slova

  Wojsko Polskie

  Przecież każdy kto robił interesy z US wie, że tak to wygląda... Co do tej policjantki w szyszaku i z AKM, co to za sytuacja?
 4. Slova

  Wojsko Polskie

  To teraz diaks i druciak i malować rdzę.
 5. Slova

  Słuchawki

  Panowie, jak słuchawki to tylko bezprzewodowe albo z odłączanym kablem. Tabel to pierwsze na czym oszczędzają chinole.
 6. Slova

  Militarne itp.

  O zobacz, nie wiedziałem o takich dziwach.
 7. Slova

  Militarne itp.

  na pewno nie, magazynek na 7.62x39.
 8. Slova

  Wojsko Polskie

  Sprawdzone w boju w sumie.
 9. Slova

  Militarne itp.

  Iowa dalej jest utrzymywana, bo panuje przekonanie, że sam ostrzał rakietowy nie jest w stanie tak fajnie przygotować przedpola desantu morskiego, co nawała artyleryjska.
 10. Slova

  Hydepark

  >outsource do skośnolandii za każdym razem
 11. Slova

  Warto przeczytac, warto obejrzec

  Co ciekawe mój znajomy sprzedaje tę grę MONowi, nie wiem czy nawet nie brał udziału w jej projektowaniu. Ale właśnie od początku zwracał uwagę na to, że nasi oficerowie zupełnie nie umieją prowadzić wojny manewrowej i tylko by siedzieli i bronili Jasnej Góry i ani kroku w tył.
 12. Slova

  Wojsko Polskie

  Tak, tylko że ostatnie wydarzenia z regionu pokazały, że rezerwa sprzętu w postaci NIE ODSTAJĄCYCH OD DZISIEJSZYCH STANDARDÓW czołgów postsowieckich to nie jest głupia sprawa. Ja wiem, że u nas lobbyści z USA są mocni i wcale nie mam nic przeciwko, ale T-72 nam nie zmodernizują. Pewne jest tylkoto, że to ma być zastrzyk gotówki do Bumaru, bo hurr durr NASZA FABRYKIE. A Bumar to trup, starych fachowców już tam dawno nie ma (co pokazał casus spawania podwozi do Krabów).
 13. Slova

  Wojsko Polskie

  Stary, ta ekipa by wznowiła linię T-55, byleby tylko produkować POLSKIE CZOŁGI DLA POLSKIEGO ŻOŁNIERZA W POLSKIM KRAJU. Nie szukaj logiki. To ogólnie jest paranoja, bo juz 4 lata temu czytałem, że w HSW ma ruszać lufownia. Teraz pewnie już działa, więc mamy techniczne możliwości produkowania na miejscu luf, nie musimy ich kupować w Niemczech czy gdziekolwiek. Wystarczyłoby kupić od Ukrainy licencję na ich armaty (bo mają lepsze niż to co u nas w T-72) i wykonywać na miejscu. Ale cóż...
 14. Slova

  Wojsko Polskie

  Przecież ta armata zupełnie się do tego nie nadaje, Ukraińskie aberracje T-64 i ruskie modyfikacje T-72 mają zupełnie inne uzbrojenie. Jedyne co ta modernizacja ma zrobić to utrzymywać przy życiu trupa jakim jest Bumar.
 15. Slova

  PILNE- POTRZEBNA KREW

  nie wiem, chyba mam juz 12 litrów, przez ostatnie 3 lata zaniedbałem oddawanie, tak miałbym już 18 spokojnie zrobione. Ale dzisiaj super sytuacja. Rejestracja na rezonans. OJOJOJ W TYM ROKU JUŻ NIE MA MIEJSCA. I cyk czerwona legitymacja. Na za tydzień.
 16. Slova

  PILNE- POTRZEBNA KREW

  Jako ZHDK mogę to potwierdzić. Polecam króciutkie kolejki do NFZ.
 17. Slova

  Militarne itp.

  Przypomina mi to storyline z końcówki Medal of Honor 2010.
 18. Slova

  Wojsko Polskie

  Bo warchołom powinni dać krótki bojowy kij, a nie broń, do której obsługi trzeba umieć odróżnić długopis od świni. Pierwsze partie miały problemy z iglicą, o czym pisał Duku, ponieważ były "strzelane" na pusto na ćwiczeniach ponad miarę.
 19. Slova

  Pokój w warszawie

  U mnie na pradze płd jets pokój do wynajęcia od zaraz, 20 minut do centrum
 20. Slova

  Wojsko Polskie

  CO się tak pieklicie, i tak najpierw nowy szpej trafi do WOT.
 21. Slova

  Wojsko Polskie

  OK, to mi wiele wyjaśnia. Ale skoro potrafimy modernizować pociski do systemu GRAD, to nie wiem, dlaczego nie dałoby się coś o to oprzeć. Znaczy... no nie wiem, HIMARS to nie jest statek kosmiczny, zestawy podobnej klasy budowano już ciul wie ile lat temu. Nie jestem ślepym fanatykiem POLSKOŚCI, ale pocisk rakietowy wydaje mi się takim banałem, w porównaniu do rzeczywiscie skomplikowanej maszynerii, że trochę zaniemówiłem.
 22. Slova

  Wojsko Polskie

  Naprawdę trudno mi uwierzyć, że nie ma u nas zaplecza by zrobić coś tak banalnie prostego, jak pudełko z rakietą, która po wystrzeleniu leci po torze balistycznym i musimy się ratować importem. To nawet nie trzeba mieć precyzyjnej lufowni, po prostu wymyślasz rakietę, SKO i pakujesz to na jakikolwiek dostępny nośnik spełniający kryteria...
 23. Slova

  Wojsko Polskie

  To dywersanci z WOT, nawet nie wiesz, do jakiego rodzaju sił zbrojnych należą, tacy są dobrzy.
 24. Slova

  Wojsko Polskie

  Spoko, jak koszty ich dostosowania do misji specjalnych wybebeszą budżet monu, to wtedy więcej żadnych nie zamówią i problem się skończy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...