Skocz do zawartości

Slova

Szeregowy
 • Liczba zawartości

  901
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Zawartość dodana przez Slova

 1. Slova

  Wojsko Polskie

  W ogóle to po co im taka broń? Kiedy oni przejdą szkolenia i jak im się zapewni wystarczająco czasu na praktykę, by nie wyszli z wprawy? Gdyby orali pole krótkim bojowym kijem, to nikt by się pewnie nawet nie zająknął.
 2. Czy da się włączyć podgląd wątków w działch taki, jak był w poprzednim layoucie forum, bez widoku posta otwierającego? Wolę klasyczny układ tylko z tytułami wątków...

 3. Slova

  Hydepark

  To tam ktoś wygrał?
 4. Odpowiedź: systemy przeciwdostępowe. Ale tego też nie mamy. USA szuka nowych dronów, bo te używanie nad Irakiem i Afganistanem nie nadają się do konfliktu symetrycznego, zbyt łatwo je przechwycić.
 5. Slova

  Sytuacja na Bliskim Wschodzie

  KUrde, coś słabi ci burgerowie. Kiedyś to by pewnie zawrócili i grali z ruskimi w cykora.
 6. Slova

  Projekt SILENT WAR

  To wynikało z tego, że przy tym montażu można demontować osłonę zamka bez ruszania celownika.
 7. to wymaga podkładu ze stalkera
 8. Slova

  Militarne itp.

  Jeden zbudował dobry karabin dla cywilów, drugi dla wojska.
 9. Slova

  Militarne itp.

  Co ciekawe nie ma automatycznej broni wsparcia, ciekawe jak to wyjdzie. Ok, pierwotnie M27 miał zastąpić M249, ale... no widać, w jakim kierunku to od początku zmierzało, ale jednak po przeciwnej stronie jest chociaż RPK z cięższą lufą i dużymi magazynkami.
 10. Slova

  Wojsko Polskie

  Przecież każdy kto robił interesy z US wie, że tak to wygląda... Co do tej policjantki w szyszaku i z AKM, co to za sytuacja?
 11. Slova

  Wojsko Polskie

  To teraz diaks i druciak i malować rdzę.
 12. Slova

  Słuchawki

  Panowie, jak słuchawki to tylko bezprzewodowe albo z odłączanym kablem. Tabel to pierwsze na czym oszczędzają chinole.
 13. Slova

  Militarne itp.

  O zobacz, nie wiedziałem o takich dziwach.
 14. Slova

  Militarne itp.

  na pewno nie, magazynek na 7.62x39.
 15. Slova

  Wojsko Polskie

  Sprawdzone w boju w sumie.
 16. Slova

  Militarne itp.

  Iowa dalej jest utrzymywana, bo panuje przekonanie, że sam ostrzał rakietowy nie jest w stanie tak fajnie przygotować przedpola desantu morskiego, co nawała artyleryjska.
 17. Slova

  Hydepark

  >outsource do skośnolandii za każdym razem
 18. Co ciekawe mój znajomy sprzedaje tę grę MONowi, nie wiem czy nawet nie brał udziału w jej projektowaniu. Ale właśnie od początku zwracał uwagę na to, że nasi oficerowie zupełnie nie umieją prowadzić wojny manewrowej i tylko by siedzieli i bronili Jasnej Góry i ani kroku w tył.
 19. Slova

  Wojsko Polskie

  Tak, tylko że ostatnie wydarzenia z regionu pokazały, że rezerwa sprzętu w postaci NIE ODSTAJĄCYCH OD DZISIEJSZYCH STANDARDÓW czołgów postsowieckich to nie jest głupia sprawa. Ja wiem, że u nas lobbyści z USA są mocni i wcale nie mam nic przeciwko, ale T-72 nam nie zmodernizują. Pewne jest tylkoto, że to ma być zastrzyk gotówki do Bumaru, bo hurr durr NASZA FABRYKIE. A Bumar to trup, starych fachowców już tam dawno nie ma (co pokazał casus spawania podwozi do Krabów).
 20. Slova

  Wojsko Polskie

  Stary, ta ekipa by wznowiła linię T-55, byleby tylko produkować POLSKIE CZOŁGI DLA POLSKIEGO ŻOŁNIERZA W POLSKIM KRAJU. Nie szukaj logiki. To ogólnie jest paranoja, bo juz 4 lata temu czytałem, że w HSW ma ruszać lufownia. Teraz pewnie już działa, więc mamy techniczne możliwości produkowania na miejscu luf, nie musimy ich kupować w Niemczech czy gdziekolwiek. Wystarczyłoby kupić od Ukrainy licencję na ich armaty (bo mają lepsze niż to co u nas w T-72) i wykonywać na miejscu. Ale cóż...
 21. Slova

  Wojsko Polskie

  Przecież ta armata zupełnie się do tego nie nadaje, Ukraińskie aberracje T-64 i ruskie modyfikacje T-72 mają zupełnie inne uzbrojenie. Jedyne co ta modernizacja ma zrobić to utrzymywać przy życiu trupa jakim jest Bumar.
 22. Slova

  PILNE- POTRZEBNA KREW

  nie wiem, chyba mam juz 12 litrów, przez ostatnie 3 lata zaniedbałem oddawanie, tak miałbym już 18 spokojnie zrobione. Ale dzisiaj super sytuacja. Rejestracja na rezonans. OJOJOJ W TYM ROKU JUŻ NIE MA MIEJSCA. I cyk czerwona legitymacja. Na za tydzień.
 23. Slova

  PILNE- POTRZEBNA KREW

  Jako ZHDK mogę to potwierdzić. Polecam króciutkie kolejki do NFZ.
 24. Slova

  Militarne itp.

  Przypomina mi to storyline z końcówki Medal of Honor 2010.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...