Skocz do zawartości

Maras

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  2 700
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  132

Zawartość dodana przez Maras

 1. Maras

  JO 70 Gorący Kielich

  do

 2. Houdini to wyślij tu wszystkim
 3. Aktualizacja U nas zbieramy się 19:30 na Alpha!!
 4. PROSZĘ SIĘ PILNIE ZAPOZNAĆ! Zbiórka na TS - 19:30 Serwer gry: 94.23.217.45 port: 2302 Hasło na serwer Arma3: ibuprom Serwer TS3: 94.23.217.45 Serwer powinien zaraz być gotowy do testów.
 5. Maras

  JO 70 Gorący Kielich

  do

  @Tetris zapomniałeś się czy trzeba Ci przypomnieć w inny sposób?
 6. Maras

  Squad (& Post Scriptum)

  Kurla żałuję że przeoczyłem promke 😕
 7. Maras

  JO 70 Gorący Kielich

  do

  W tym specyficznym przypadku jestes rto w drużynie tylko i komunikujesz się z CO
 8. Maras

  co 27 'Within Spitting Distance'

  do

  Kurde dowodziłbym, bo lubię tę strukturę, ale nie pasuje mi w niedzielę siedzieć do późna (a coś czuje, że misja z DB przedłuży się do 23 albo i lepiej 😕 )
 9. Maras

  JO 70 Gorący Kielich

  do

  @Houdini Szybka odpowiedź: Zależy dla kogo Generalnie jest trochę różnic, ale żadna nie jest nie do przeskoczenia.
 10. Maras

  Rezerwacja

  do
  Więcej info wkrótce!
 11. Mógłby. Wtedy AI miałoby EQ nadane skryptem, od którego można byłoby coś wziąć. Niemniej jednak nigdy tego nie robiłem bo za dużo czasu się na to marnuje moim zdaniem. Ja robię misję na standardowych frakcjach, a czas zaoszczędzony poświęcam na dopracowanie misji samej w sobie.
 12. Paczka kamizelek TRYK ma bugi, które powodują że w części ukrywają się tekstury. To wina addonu. Nie używałeś customowej frakcji tylko stworzyłeś ją sam w 3DENie (ubrałeś AI). Wtedy nie można podbierać EQ. Taki bug 3DENa.
 13. Są sloty rezerwowe na dzisiejsze JO. Rezerwa w zapisach otwarta,

 14. Maras

  MC: Medyk

  do

  W odpowiedzi na Twoje niezrozumiałe dla mnie PW. Całkiem aktualny regulamin jak na standardy ACC. Ostatnie ogłoszenie sprzed 3 tygodniu z którym zgodnie z zasadami trzeba się zapoznać (tę część znać powinny w szczególności osoby organizujące wydarzenia): W ogłoszeniu tym też było przypomniane o tych zasadach (obowiązek podania minimum), także nie widzę powodów do bycia zmieszanym (reakcja). To samo tyczy się ilości szkolących (z twojego PW wynika że jest dwóch, a na forum jest jedna złota baretka). W Twoich zapisach widzę że niema zapisanego żadnego szkolącego. Nie widzę też, żeby była wzięta pod uwagę wola uczestnictwa gracza @Pba który dodatkowo z jakichś względów został wypisany w tym poście z listy chętnych: Szkolenie MC: Medyk jest bardzo istotne i od bardzo dawna nie doszło do skutku w związku z czym podtrzymuję moje pytanie tu w komentarzu. Dodatkowo wiem że @Houdini i @Pba bardzo czekają na to szkolenie więc tym bardziej sytuacja jest nagląca.
 15. Maras

  JO 47 'Diabelska Linia Kolejowa'

  do

  Hej @Zuza @Pba @Suszkow @Paradise Z racji tego że dziś jestem niedostępny a jutro wracam do domu i będę dopiero w niedziel, plan misji pojawi się na 2-3 godziny przed. Postaram się abyście mnieli czas się z nim zapoznac. Tak samo proszę @Stahu o przekazanie tej informacji gościom w miarę możliwości.
 16. Maras

  MC: Medyk

  do

  Na jakiej podstawie skoro nie była określona minimalna ilość uczestników? To trzecie z rzędu szkolenie które odwołujesz @Cyrith
 17. Tutaj muszę stanąć twoche w obronie @Koxxus ponieważ to ja zasugerowałem mu wrzucenie śmigłowców, aby piloci mogli nabyć/podtrzymać kompetencje i aby poczuć klimat afganu z tamtych lat. Nie wnikalem natomiast głęboko w założenia misji odległości aspekty techniczne etc. Nie wyrzucenie logistyki do misji (nawet samej cysterny) i pominięcie tego faktu w brifie było słabe.
 18. Maras

  Hall Of Shame

  @Block Ostrzeżenie. Strzelanie w kierunku sojuszniczego śmigłowca po jego wystartowaniu. Panika nie uzasadnia prowadzenia przemyślanego ognia do jednostek sojuszniczych. @Tetris Ban na korzystanie z systemu zapisów do 01.01.2020. Kolejna nieusprawiedliwiona nieobecność na misji pomimo dwóch wcześniejszych ostrzeżeń.
 19. Maras

  Hall Of Shame

  @Tetris @Sylwek Ostrzeżenie. Nieobecność pomimo zapisania się na rozgrywkę co 20 Radioactive Patrol. To ostatnie ostrzeżenie potem będzie ban na korzystanie z zapisów. Jeśli zapominacie o tym że się zapisaliście polecam przypomnienia w telefonie...
 20. Maras

  System Rang i Tytułów

  Tytuły Opis: Członek społeczności może otrzymać tytuł po spełnieniu odpowiednich wymagań. Tytuły mają charakter motywacyjny i są uhonorowaniem pracy i wkładu danego członka społeczności na rzecz ACC. Donator Uwaga: Osoba posiadająca tytuł Donator może posiadać następujące tytuły: Mission Maker ACC/Kwatermistrz/Instruktor ACC po spełnieniu określonych wymogów. Mission Maker ACC Uwaga: Osoba posiadająca tytuł Donator może posiadać następujące tytuły: Donator/Kwatermistrz/Instruktor ACC po spełnieniu określonych wymogów. Instruktor ACC Uwaga: Osoba posiadająca tytuł Donator może posiadać następujące tytuły: Donator/Kwatermistrz/Instruktor ACC po spełnieniu określonych wymogów. Kwatermistrz Uwaga: Osoba posiadająca tytuł Donator może posiadać następujące tytuły: Donator/Mission Maker ACC/Instruktor ACC po spełnieniu określonych wymogów. Weteran VIP Sztabowiec Uwaga: Osoba posiadająca tytuł Sztabowiec może posiadać następujące tytuły: Mission Maker ACC/Kwatermistrz/Instruktor ACC po spełnieniu określonych wymogów, w celu identyfikacji swoich kompetencji na serwerze TS. Opiekun - Tytuł zamrożony
 21. Rangi Opis: Członek społeczności otrzymuje jedną rangę z możliwością jej zmiany po spełnieniu odpowiednich wymagań. Podstawą do awansu jest wcześniejsze spełnienie wymogów stawianych osobom z rangą wyższą od posiadanej. Podstawą do degradacji jest niespełnianie wymogów odpowiednich dla rangi posiadanej. Rangi od stopnia rekrut do stopnia kapral mają charakter czysto motywacyjny do brania udziału w rozgrywkach i szkoleniach. Rangi od stopnia sierżant wzwyż odzwierciedlają ponadprzeciętne zaangażowanie gracza w działanie ACC. Wymagania dotyczące szkoleń i baretek mogą być częściowo zastąpione przez aktywne dowodzenie na szczeblu odpowiadającym danej randze (SEKCJA / DRUŻYNA / PLUTON), lub przez pomniejszą dodatkową działalność na rzecz ACC. Sztab podejmuje ostateczną decyzję w kwestii wszystkich awansów i degradacji obejmujących zarówno szarże jak i tytuły. Porucznik (12 miesięcy stażu i 100 misji) Chorąży (9 miesięcy stażu i 75 misji) Sierżant (6 miesięcy stażu i 50 misji) Kapral (4 miesiące stażu i 30 misji) St. Szeregowy (2 miesiące stażu i 15 misji) Szeregowy (1 miesiąc stażu i 6 misji) Rekrut Poborowy DEFINICJE: Sztab ACC - Grupa osób posiadających tytuł Sztabowca, administratorzy społeczności ArmaCoopCorps. Opiekun - Grupa osób posiadająca tytuł Opiekuna oraz zaufanie Sztabu, zajmująca się szeroko pojętym moderowaniem forum, odpowiadającą za szarże Członków Społeczności jak i posiadająca prawa moderatorskie na TS Mission Maker ACC - Osoba posiadająca tytuł Mission Maker oraz zaufanie Sztabu w zakresie tworzenia scenariuszy na potrzeby ACC. Kwatermistrz - Osoba zaakceptowana przez Sztab ACC i dopuszczona do organizacji Szkolenia Podstawowego ACC. Instruktor ACC - Osoba posiadająca tytuł Instruktor oraz zaufanie Sztabu w zakresie szkolenia członków społeczności na potrzeby rozgrywek w ACC. System rang - zbiór zasad w których zawarte zostały wymogi formalne potrzebne do awansu. Spełnienie wymogów nie daje 100% gwarancji na otrzymanie awansu na wyższy stopień. Ostateczną decyzję podejmują Opiekunowie ACC na cyklicznych spotkaniach. Sztab zaś weryfikuje i zatwierdza.
 22. Maras

  co 24 Szybenik

  do

  Ten a'la MV-22?
 23. Maras

  co 24 Szybenik

  do

  Co za śmigło? Fajnie jakby w zapisach było koło grupy w nawiasach kwadratowych.
 24. Nie znam się na skryptach. Wskazałem jedynie alternatywy o których słyszałem. Po co i z jakiego konkretnie pojazdu potrzebujesz classname ammo?
 25. Maras

  co 23 Konchitsya Leto

  do

  Z tego co widzę pierwsza drużyna jest wolna
×
×
 • Dodaj nową pozycję...