Skocz do zawartości

Jacu

Poborowy
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Jacu

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Dane kontaktowe

 • Skype
  laqum4

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Sieradz
 • Zainteresowania
  Lotnictwo(VATSIM dla kumatych), lotnictwo militarne
 1. Jacu

  Warto przeczytac, warto obejrzec

  http://youtu.be/Y95TnwI_yIQ Nuta przekozacka (ktoś zna?) oraz efekt miły dla oka
 2. Szkolenie odbędzie się 14.01.2015 o godzinie 17:30 Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1.[m=Pawello] 2.[m=Dominator] 3. [m=Jacu] - mogę się spóźnić, ponieważ kończę zajęcia na uczelni o 17 4. Ado Pomocnicy: 1. [m=Shazo] 2. [m=Templar] Sloty można dopisywać. Aby szkolenie się odbyło wymagana jest minimalna ilość zajętych slotów - 4 ! Pomocnicy chętnie widziani.
 3. Szkolenie odbędzie się 14.01.2015 o godzinie 17:30 Zapisu dokonuje się poprzez użycie opcji "Cytuj" poprzednika i w odpowiednim miejscu dodanie siebie. Włączamy "Więcej Opcji Odpisywania" i w pełnym edytorze posta wyłączamy tryb BBCode (Przycisk w lewym górnym rogu edytora) gdzie następnie kasujemy tagi [ quote= "nick" ... ] z początku oraz [ quote/] z końca. W ten sposób zachowuje się kolory i formatowanie tekstu. Należy to opanować, ponieważ właśnie tak odbywają się zapisy na misje. Jeżeli mimo to ktoś dalej nie wie jak to zrobić - zapraszam na TS, lub do działu Rekrutacji, gdzie takowy post do testów się znajduje. WAŻNE! Osoby zapisujące się MAJĄ obowiązek wcześniejszego sprawdzenia spójności addonów i tego czy wszystko działa jak powinno. Przychodzenie w dniu własnego szkolenia bez takowych testów, będzie równoznaczne z wykluczeniem ze szkolenia i przesunięciem osoby na inny termin. Serwer można testować codziennie o dowolnej godzinie poza rozgrywkami o 20 i wyznaczonymi szkoleniami a na TS zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże Wam rozwiązać problemy - kanał techniczny. 1.[m=Pawello] 2.[m=Dominator] 3. [m=Shazo] - wpadnę pomóc 4. [m=Jacu] Sloty można dopisywać. Aby szkolenie się odbyło wymagana jest minimalna ilość zajętych slotów - 4 ! Pomocnicy chętnie widziani.
 4. Imię: [Jacek] Data urodzenia: [07 marzec 1995 - 00:00] Chcę grać z ACC w: [ArmA 3] Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: [Grałem tu już wcześniej jednak czas nie pozwolił kontynuować zabawy razem z wami. Chcę zacząć od nowa. Moje umiejętności spadły do zera, a w Armie 3 nie jestem obcykany. Uczestniczę równierz w rozgrywkach ASG, więc gra zespołowa oraz taktyka są dla mnie znane.] Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: [-Flight Simulator - VATSIM (ponad 250h w powietrzu na PMDG Online, Offline może z 500h) -Arma 2 - dużo czasu rozegrane mam w tej grze -BF2 Project reality - so samo co wyżej -Silent hunter 5 - grałem 4fun] Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: [... ponieważ, podoba mi się taki rodzaj rozgrywki. Tępe strzelanie raczej nie rajcuje mnie.] Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: [Piechota, Śmigłowce transportowe] Coś o mnie: [Mam na imię Jacek. Ukończone mam 19 lat (za 3 miesiące będę miał już 20 na karku). Studiuję w Łodzi na Politechnice Automatykę i robotykę na wydziale EEiA. Mało mogę napisać o sobie, ponieważ w sumie nic nie mogę napisać intersującego o mnie .] Osoba polecająca : Nie podano Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny
 5. Jacu

  Falcon BMS 4.33 mod

  Chętni na BMS: 1. @Adam 2. @Jacu (ready for t/o ) 3. @Barney 4.
 6. Jacu

  Falcon BMS 4.33 mod

  Chętni na BMS: 1. @Adam 2. @Jacu musze chyba zdobyc inna wersje falcona bo mam zla, niekompatybilna
 7. Jacu

  Arma 3 Klucze do Alfy

  Chętnie przyjmę kluczyk do A3
 8. Jacu

  Warto przeczytac, warto obejrzec

  http://www.sadistic.pl/strzelanina-w-faludzy-vt160548.htm Nie bać się, że to Sadistic
 9. Jacu

  Formularz Rekrutacyjny - Laqum

  Nie ma sprawy. Nick nickiem, najlepiej wole jak ktoś mówi do mnie po imieniu, lub w skrócie Jacu itp.
 10. [Tak] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations [Tak] Posiadam mikrofon [Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC [Tak] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Imię: Jacek Data urodzenia: Marzec 1995 - kilka miesięcy zostało do 18 Skąd się o nas dowiedziałeś: Youtube, a dokładnie kiedy oglądałem filmiki z Lock On to wyświetliliście się mi. Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: Bardzo spodobała mi się wasza poważna gra zespołowa. To jest to! Doświadczenie z serią OFP/ArmA: Grałem we wszystkie misje w Armie II (bez kampanii), ale szału nie ma. Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.) Nie jestem w żadnej grupie/klanie. [brak] Osoba polecająca: Że tak to nazwę, Youtube [brak] Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. ) Hobby: Lotnictwo! Tak to jest to co kocham. Cywilne i militarne. Jeśli ktoś wie co to VATSIM to rozumie na jakim poziomie jestem jeśli chodzi o kontakt z innymi osobami i ogólnie z trzymaniem się danych zasad. Vatsim to inaczej wirtualne niebo. Używając Flight simulator od Microsoftu lub X-Plane łączymy się do sieci i latamy....... BŁĄD!!! Nie jest to free flight!!! Jest to lotnictwo realne tylko w wirtualnym świecie! Mamy kontrolerów, którzy są prawdziwi. Mamy zasady, procedury, kontakt(po polsku i po ang.) z ATC(kontrolerzy) itp. Należy się tam trzymać twardo zasad bo inaczej zostaje się obrzuconym błotem. Ja jestem czysty co świadczy o tym, że jestem sumienny. Się rozpisałem Ale dodam, że jeszcze lubię lotnictwo militarne, gram czasem w Lock On lub inne wojenne oraz w edytorze Army 2, bardzo podoba mi się tam fizyka lotu, przeciągnięć itp. Bardzo chciałbym dołączyć do lotnictwa i uczestniczyć w takich misjach. Pozdrawiam P.S Jeśli byście oczekiwali innych odpowiedzi czy pogadać ze mną (wiadomo nie jestem jeszcze pełnoletni ) to albo Skype, GG lub TS/Vent.
×