Skocz do zawartości

Alienzo

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  2 933
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  138

Opinie o wydarzeniu dodane przez Alienzo


 1. Tak to jest żałosne. Wszystko przygotowane, duży JO, ale nie. W du**e miejmy czyjeś starania, ale jak przyjdzie co do czego, to wypierdolmy żale na sztab, spadek poziomu, spadek frekwencji. Sami się w większości do tego wszyscy przyczyniacie, patrząc o 20 na kanał Alpha czy na listę zapisów: "Ooo nie będzie ludzi to pierdole, wypiszę się" i tak łańcuszek idzie po kolei... A praca MM czy Sztabu idzie psu w du**ę. I później znowu lament, bo sztabowi się nie chce, bo nowych misji nie ma...

   

  Ludzie, dajcie coś od siebie czasem zamiast pi*******ć po kanałach jak to wam źle.

  • Upvote 3

 2. Postarałeś się i to bardzo jeśli chodzi o odtworzenie ekwipunku LWP. Tekstury na pojazdach + mundury, istny majstersztyk. Nowatorskie podejście do misji, gdzie rozpoznanie jest wsparte plutonem czołgów na plus. Jednakowoż wykonanie tego było trochę słabe. Cichy, jeśli zmieniasz struktury, to zmień też schemat w jaki rozstawiasz przeciwnika. Bo misji tworzysz dużo, ale sposób w jaki stawisz tego przeciwnika oraz jego ilości są nieadekwatne do tego czym walczymy. Zbyt dużo człogi przejeły roboty i piechota nie bardzo momentami miała co robić. Realizm jak najbardziej. Piechota nudzi się za czołgami dopóki nie przyjdzie miasta zdobywać, ale tutaj mogłeś dać jednak miasto do zajęcia, lub więcej wroga po lasach aby i piechota miała co robić. Niestety w twoich misjach (w tej również) przeciwnik występuje przeważnie w celach które mamy zdobyć.

   

  To co najbardziej mnie w misji poraziło to briefing. Cały klimat twojej misji i tego pięknego LWP legnie w gruzach jeśli briefing będzie przygotowany w taki olewczy sposób. Nie jestem grammar Nazi, ale od twoich błędów bolą oczy :/ Daj to komuś do sprawdzenia albo przepuść przez Worda czy coś. 

   

  Amunicji znów dałeś za dużo. Nikt się nie martwił zapasami, a przypominam że LWP w tamtych czasach przewidywało 4 magazynki na głowę do AK, na 2 dni walki! (straszne ale prawdziwe i nie zmieniło się dla regularnych wojsk do tej pory!)

   

  "Za naszom i waszom wolnosić" - tak powinien brzmieć tytuł misji w odniesieniu do briefu.


 3. Ciemność w Armie nie może być za bardzo, już o tym kiedyś było, szczególnie jak nie ma noktowizji. Chodzi o to że jeśli idę w rzeczywistości po ciemnym lesie i wpadnę na drzewo to ból głowy powie mi omiń, tutaj kilka razy zdarzyło mi się że w błogiej nieświadomości... byłem drendofilem, tulącym się do drzewa lub innej przeszkody.

   

  W każdej misji w której mamy kompas (czyli każda w ACC) powinny być przyrządy nawigacyjne. Dlaczego? Dlatego że vanilliowego kompasu nie mogę przyłożyć do mapy aby wyznaczyć azymut, w rzeczywistości ten który jest w vanilli jestem w stanie przyłożyć do mapy i obliczyć odległość z azymutem. 

   

  full_02dc78ff8960e8c05f3f6113e31319c5.jp

   

  Poza tym misja, miłą odskocznią. Trzeba taktycznie ale i tu jest małe ale. W kilku miejscach narobiliśmy hałasu na pół wyspy, mimo to przeciwnik 400 m dalej nie alarmował się. Jakoś to trzeba poprawić. Przeciwnik też niestety w Armie w nocy może by mnie zauważył jakby na mnie nadepnął.

   

  Medycy też do poprawy.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...