Skocz do zawartości

Sztab

Sztabowiec
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  18

Sztab wygrał w ostatnim dniu 27 Grudzień 2017

Sztab ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

258 Wyśmienity

O Sztab

 • Ranga
  Sztab ACC

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnio na profilu byli

422 wyświetleń profilu
 1. Ogłoszenie Społeczności Pomimo otwartego do tej pory stanowiska w sprawie naszego byłego kolegi i gracza Gienkov-a, z żalem zmuszeni jesteśmy poinformować o niedawnej próbie włamania, połączonego z usiłowaniem wymuszenia i jawną groźbą działania na niekorzyść Społeczności ArmaCoopCorps, jej członków i serwerów. Z poczucia obowiązku przestrzegamy przed potencjalnym zagrożeniem i uczulamy członków Społeczności na wszelkie przejawy nieszczerego, szkodliwego postępowania, a także możliwe dalsze próby wymuszeń, skierowane w społeczność ArmaCoopCorps oraz wszystkich użytkowników jej zasobów. Sztab ArmaCoopCorps, 1.8.2017
 2. Hall Of Shame

  @Sonat Ostrzeżenie Powód: Brak obecności na misji z zapisami bez usprawiedliwienia. Usprawiedliwione @Ameron @Zus Ostrzeżenie Powód: Nieodpowiednie zachowanie(samowolka, nieogarnięcie techniczne) w LZ Savage na misji [UNSUNG][14.07.2017] JO 36 Lazy Day in Vietnam
 3. Hall Of Shame

  GieNkoV Ban permanentny na forum, serwer TeamSpeak oraz gry. Powód: Brak poszanowania do zasad panujących w ACC oraz ludzi budujących tą społeczność. Lekceważenie poprzednich ostrzeżeń i kar. Od: 14.04.2017 Do: - Jimmy Ban na rozgrywki z zapisami. Powód: Zapisanie się na misje z zapisami i niestawienie się na niej z powodu nieprzygotowania się technicznie do rozgrywki. Od: 14.04.2017 Do: 14.05.2017 Nemesis Ostrzeżenie Powód: Na misję przychodzimy przygotowani technicznie, jeżeli coś zepsuło się nagle to spróbujmy to naprawić, wiele błędów da się ogarnąć w 5minut.
 4. Sztab pragnie poinformować, że grono opiekunów ACC powiększyło się aż o trzy osoby! Ariel, canadian, Rizzet Gratulujemy i mamy nadzieję na owocną współpracę!
 5. Sztab pragnie ogłosić aktualizację naszego forum do najnowszej wersji IP.Board. Duże podziękowania kierujemy do @Doman za poświęcony czas na wdrożenie zmian. P.S. Od dzisiaj nie ma [m=nick] tylko @nick oraz osoba oznaczona w ten sposób w poście, dostanie powiadomienie. Wszelkie uwagi prosimy kierować do tematu zbiorczego odnośnie zmian na forum - tutaj.
 6. Nowy Rok

  Nowy Rok
 7. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
 8. Boże Narodzenie

  do
  Boże Narodzenie
 9. Święto Niepodległości
 10. Wszystkich Świętych

  Wszystkich Świętych
 11. Święto Wojska Polskiego
 12. Boże Ciało

  Boże Ciało
 13. Zesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki)
 14. Święto Konstytucji 3 Maja
 15. Święto Pracy

  Święto Pracy
×