Skocz do zawartości

Sztab

Sztabowiec
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Ostatnia wygrana Sztab w dniu 27 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają Sztab punkty reputacji!

Reputacja

258 Wyśmienity

O Sztab

 • Tytuł
  Sztab ACC

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

463 wyświetleń profilu
 1. Wszystkim członkom społeczności ARMA COOP CORPS życzymy w imieniu Sztabu: W szczególności dużo zdrowia i szczęścia, abyśmy po rodzinnych i obfitych świętach, spotkali się wspólnie przy jakże klimatycznych i ekscytujących rozgrywkach! Spełnienia marzeń i realizacji ambicji począwszy od spraw zawodowo-naukowych, Mission makerowskich na sercowych nie kończąc!! Niech pod waszą choinką i w najbliższym "updejcie" znajdą się wymarzone prezenty!!!
 2. Ogłoszenie Społeczności Pomimo otwartego do tej pory stanowiska w sprawie naszego byłego kolegi i gracza Gienkov-a, z żalem zmuszeni jesteśmy poinformować o niedawnej próbie włamania, połączonego z usiłowaniem wymuszenia i jawną groźbą działania na niekorzyść Społeczności ArmaCoopCorps, jej członków i serwerów. Z poczucia obowiązku przestrzegamy przed potencjalnym zagrożeniem i uczulamy członków Społeczności na wszelkie przejawy nieszczerego, szkodliwego postępowania, a także możliwe dalsze próby wymuszeń, skierowane w społeczność ArmaCoopCorps oraz wszystkich użytkowników jej zasobów. Sztab ArmaCoopCorps, 1.8.2017
 3. Sztab

  Hall Of Shame

  @Sonat Ostrzeżenie Powód: Brak obecności na misji z zapisami bez usprawiedliwienia. Usprawiedliwione @Ameron @Zus Ostrzeżenie Powód: Nieodpowiednie zachowanie(samowolka, nieogarnięcie techniczne) w LZ Savage na misji [UNSUNG][14.07.2017] JO 36 Lazy Day in Vietnam
 4. Sztab

  Hall Of Shame

  GieNkoV Ban permanentny na forum, serwer TeamSpeak oraz gry. Powód: Brak poszanowania do zasad panujących w ACC oraz ludzi budujących tą społeczność. Lekceważenie poprzednich ostrzeżeń i kar. Od: 14.04.2017 Do: - Jimmy Ban na rozgrywki z zapisami. Powód: Zapisanie się na misje z zapisami i niestawienie się na niej z powodu nieprzygotowania się technicznie do rozgrywki. Od: 14.04.2017 Do: 14.05.2017 Nemesis Ostrzeżenie Powód: Na misję przychodzimy przygotowani technicznie, jeżeli coś zepsuło się nagle to spróbujmy to naprawić, wiele błędów da się ogarnąć w 5minut.
 5. Sztab pragnie poinformować, że grono opiekunów ACC powiększyło się aż o trzy osoby! Ariel, canadian, Rizzet Gratulujemy i mamy nadzieję na owocną współpracę!
 6. Sztab pragnie ogłosić aktualizację naszego forum do najnowszej wersji IP.Board. Duże podziękowania kierujemy do @Doman za poświęcony czas na wdrożenie zmian. P.S. Od dzisiaj nie ma [m=nick] tylko @nick oraz osoba oznaczona w ten sposób w poście, dostanie powiadomienie. Wszelkie uwagi prosimy kierować do tematu zbiorczego odnośnie zmian na forum - tutaj.
 7. Sztab

  Nowy Rok

  Nowy Rok
 8. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
 9. do
  Boże Narodzenie
 10. Święto Niepodległości
 11. Wszystkich Świętych
 12. Święto Wojska Polskiego
 13. Boże Ciało
 14. Zesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki)
 15. Święto Konstytucji 3 Maja
×