Skocz do zawartości
Specnaz

Formularz rekrutacyjny - Nick: Specnaz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Imię: Rafał

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
04.07.1998

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

 

 Znajomemu z którym gram od długiego czasu. Polecił mi zagrać tutaj dodając, że panuje tutaj bardzo przyjemna atmosfera.

 


Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

 

 

Nigdy nie grałem w żadnym klanie OFP, ARMA itp. Miałem dołączyć do K-TTT na OFP 1, ale był to okres, gdzie ludzie zaczynali w dużej mierze odchodzić z gry i nie było już o czym mówić.

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

 

 

 

 

1. Operation Flashpoint Platinum (Ressistance). Obecnie Arma Cold War Assault. - Gram ok. 12 lat do obecnej chwili + tworze i modyfikuje misje crCTI.

2. OFP 2 - 1 rok

3. Arma Armed Assault 1 - 1 rok.

4. Arma II + DLC - 1 rok.

5. Arma III + DLC - Zaczynam grać.

 

 


Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

 

 

Słyszałem, że panuje u Was świetna atmosfera i jest dobra zabawa. Ogl. o całym ACC dowiedziałem się od kolegi. Wpadłem na ts-a pogadałem, zostałem poinstruowany co i jak trzeba wykonać, aby tutaj dołączyć. Posiedziałem na stronie, poczytałem wiele rzeczy w tym regulamin, system rang itp. Bardzo mi się to spodobało i chciałbym dołączyć do waszej społeczności, dobrze się bawić i sprawdzić się w boju :)

 


Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce

Coś o mnie:

 

 

Interesuje się militarią, a  w szczególności interesuje mnie myśl techniczna obecnej Rosji jak i poniekąd ZSRR. Jestem w klubie strzeleckim i strzelam z broni palnej, ASG, paintball. W przyszłości planuje pójść do wojska.

 


Osoba polecająca:
Toczer

 

 

 

 

Zobacz pełny formularz rekrutacyjny

 

 

 

Edytowane przez Specnaz
źle wyglądający tekst, używałem złej przeglądarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...