Skocz do zawartości
Templar

Glicze grafiki - wina karty graficznej czy troll Army?

Polecane posty

Templar    318

Witam Panów.

Wczoraj na rozgrywce wystąpił mi pewien glicz w okularze celownika optycznego. O taki: 

Spoiler

VJTCwNn.jpg

Glicz był od samego początku rozgrywki, i nawet po zejściu z serwera i przejściu do Wirtualnego Arsenału dalej występował. Zniknął po restarcie Army.

Internety piszą, że to najpewniej wina sterowników Nvidi, więc zrobiłem ich update.

Pytanie do was, czy też komuś się takie coś stało? Zastanawiam się czy to rzeczywiście błąd sterów, czy może moja grafika coś kiełbasi lub jak to powiedział Dagon wczoraj "Arma Cię trollowała".

Dość dobry troll biorąc pod uwagę jaką mam paranoję dotyczącą tej karty.

Drugi glicz jest już powtarzalny w określonych warunkach i wygląda on o tak:

Spoiler

McXnYlM.jpg

Błąd występuje tylko w trzeciej osobie (w pierwszej osobie jest ok), i przy skoku ze spadochronem.

Latając samolotem, nawet w TPP, błędu nie ma.

Tutaj już mam problem w znalezieniu odpowiedzi w internetach. Za to sam zastanawiam się, czy błąd de facto nie występował od zawsze ,tylko go nie widziałem bo skrywał się za mgłą (wcześniej miałem rysowanie na max 3,5km.).

Czy któryś z Panów miał podobny problem?

Zna może rozwiązane?

Edytowano przez Templar

Sebastian    2

Przetestuj to z kimś jeszcze, ale podejrzewam, że w trzeciej osobie klient ma większe pole widzenia, co za tym idzie więcej rzeczy do zrenderowania. Podejrzewam, że są to artefakty związane dużą odległością i z ustawieniami detali grafiki jakie masz, bo to też ma znaczenie. Z jakiej wysokości skakałeś?

Templar    318
1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Przetestuj to z kimś jeszcze, ale podejrzewam, że w trzeciej osobie klient ma większe pole widzenia, co za tym idzie więcej rzeczy do zrenderowania. Podejrzewam, że są to artefakty związane dużą odległością i z ustawieniami detali grafiki jakie masz, bo to też ma znaczenie. Z jakiej wysokości skakałeś?

1. Ale latając samolotem na tej samej wysokości problem nie występuje nawet w TPP,

2. Zmiany ustawień detali nic nie dały,

3. 10 000.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.