Skocz do zawartości
LoxXo

Freeze/dropy fps po 2h gry

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj (wtedy instalowałem update windows 10 fall creators) po około 2h gry, dostaje nagłego freeze gry połączonego ze spadkiem fps do 2-4 + glitche graficzne. Wywala dodatkowo acre. Tylko ctrl + alt + delte i restart gry pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LoxXo napisał:

Od wczoraj (wtedy instalowałem update windows 10 fall creators) po około 2h gry, dostaje nagłego freeze gry połączonego ze spadkiem fps do 2-4 + glitche graficzne. Wywala dodatkowo acre. Tylko ctrl + alt + delte i restart gry pomaga.

Ja to mam już od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Alienzo napisał:

Ja to mam już od dawna.

I ja również. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doman proponował aby w momencie freeze'a użyć komendy flush (shift + minus na numpadzie i wpisujemy flush po czym klikamy enter), ale to niestety u mnie nie rozwiązuje problemu.

Ktoś inny może próbował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuje dzisiaj na misji tej metody. Jako że u mnie dzieje się tak za każdym razem w misji to pewnie dziś też będzie okazja przetestować te metodę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, to tłumaczy mój wczorajszy freeze w środku walki w mieście...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi dziś zdarzały się po godzinie, potem po pół godziny dwa na raz, bugi graficzne, spadki fpsów, a gdy wszystko wydaje się w normie naciśnięcie alta, shifta, esc lub ctrl crashuje grę i TSA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zależności od misji mam identycznie jak wyżej. W niektóre mogę pograć normalnie od początku do końca, a w innych misjach, to takie cuda dostaje właśnie po około 1h, a później to nawet coraz częściej i nawet restart kompa tu nie pomaga. Dlaczego mnie to nie dziwi, że oczywiście takie problemy mam tylko w kochanej armie. Są jakieś rady na to?

Ostatnio najczęściej mi się, to zdarzało na: co 55 Everybody wants to Rule the world

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi