Skocz do zawartości
KOTSON

Formularz rekrutacyjny - Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Bartosz

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
23.07.2001

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

Live z https://www.twitch.tv/semirq od semirq.



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Należę do grupy mtf grałem na armie 3 w fabułę wymyślaną przez kolegę, pogrywałem w ghost recon windlans, więc wiem co to drużyna.



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Grałem w armę 2 i armę 3 głebiej je poznałem ze strony ghost recon windlans granie w drużynie czy misje po cichu lub  latanie helikopterem samolotem. Tak jak w ghost też robiłem takie misje w armie 3 dzięki dość dobremu dowódcy MTF MeRaX.



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Zdecydowałem się dołączyć do ACC ponieważ lubię poczuć trochę adrenaliny w grach i szukam nowych osób do poznania i gry wspólnej (misję itd.). Ale też przekonałem się, jak tam jest dzięki live'om SemirQ.



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne

Coś o mnie:

Jestem Bartek lubię gry z akcją. Z fabuła i przetrwaniem, a jeśli nie mam na nie ochoty zagram w lola, euro truck 2 czy nawet world of tanks lub war thunder. Lubię słuchać innych mało mówię jeśli już to coś ważnego. Często w armę 3 grałem z modami, ale też i bez nich. Lubię być w towarzystwie, a najważniejsze dla mnie to poczuć dreszczyk emocji. :D



Osoba polecająca:
Semir


Zobacz pełny formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...