Skocz do zawartości
DisLike

[08.03.2018] co 30 Happy Ashes

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wszelkie uwagi, krytyka mile widziana, byle konstruktywna.

To co sam zauważyłem do poprawy:

• Nie dać się zabić 10 minut po otwarciu ognia na własnej misji...
  • Dokumenty w Kryjówce zostały dodane, chociaż nie były uwzględnione w technicznym zaliczaniu misji
  • Upewnić się, że skrypt na debriefing odpali się niezależnie od przetrwania alfy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na wstępie zaznaczę, że to jedna z moich pierwszych misji tutaj, tak więc opinia nie jest w odniesieniu do typowych rozgrywek.
Przede wszystkim było chyba za dużo ammo, zostało mi do m249 900sztuk. Poza tym misja wydała mi się lekko nudnawa - za mało akcji (tak, wiem, że to ARMA), wróg mógłby dostać np większe posiłki. Reszta spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo co w piratach, strasznie szybko straciłem staminę która potem potwornie długo się odnawiała (LKM).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Diamekod napisał:

Przede wszystkim było chyba za dużo ammo, zostało mi do m249 900sztuk. Poza tym misja wydała mi się lekko nudnawa - za mało akcji (tak, wiem, że to ARMA), wróg mógłby dostać np większe posiłki. Reszta spoko. 

Ammo było w sam raz, ponieważ fabularnie nie tyko spędziliście tam 3 godziny ale i przybyliścid i wybyliście. Jako operatorzy PMC musicie być przygotowani na każdą ewentualność. A przyznasz, że niewiele jest głupszych rzeczy niż śmierć przez brak amunicji bo si myślało że tyle styknie. Po drugie to byli przestępcy, nie regularna armia. Jedyny kontratak logiczny to kilkanaście ludzi, a nie zaraz 2-3 plutony pochowane gdzieś po krzakach i wioskach. Ale dzięki za opinie ;)

7 godzin temu, Lam napisał:

To samo co w piratach, strasznie szybko straciłem staminę która potem potwornie długo się odnawiała (LKM).

Grałem krótko, ale nawet się nie zmęczyłem. Ustawiłem tym razem na serwerze stamine bodajże 2.2 i regeneracje 4.4 przy maksymalnej wartości 5. Coś się musiało zepsuć z tym systemem. Dzięki za opinie.

• Lubię 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...