Skocz do zawartości
canadian

co 30 Swan Song

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie mnie o 20, wiec w razie pytań do misji pisać PW.

Zostawiam temat na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjemna misyjka, jak zwykle. (y) 

Tak na szybko to amunicja, którą przywieźli medycy była niekompatybilna z naszym uzbrojeniem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misja klimatyczna jak to IF'a. Jak wspomniał Zus, amunicja z zaopatrzenia nie pasowała do naszej broni. Sam osobiście doświadczyłem znaczne spadki fps'ów przez te powiewy zimna. Możliwe że to tylko u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, amunicja do BARów oraz M1 została użyta z innego moda. Reszta powinna pasować. Mea culpa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up to samo, pogoda super (klimat), ale te "powiewy zimna" zabierały fps'y. Teoretycznie mógłbyś się pokusić o jakieś odgłosy Niemców przy ich ataku, że coś tam krzyczą czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, wichura powodowała spadki FPS, dlatego na serwerze byla też wersja bez niej. Jednak misja w całości była bardzo lekka i spadek, u mnie przynajmniej, był na 30+. Akceptowalne, bo efekt niezły. 

Ile było u was? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie spadek FPS był nawet do 4-5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to FPSy były niemalże cały czas ok (~40 FPS). Nawet podczas powiewów.

Jedynie przy którymś z budynków coś mi zaczęło kaszleć ale nie spadło poniżej ~22 FPS.

Generalnie misja super Canadian. Klimat mocno.

Tylko że tak powiem - wyncyj wroga! Jakoś tak nie czułem zagrożenia ze strony piechoty - większość strat (przynajmniej takie odniosłem wrażenie) pochodziło z pojazdów (Hanomag na początku i dwa Panzerkampfwageny w centrum), piechta tam sobie gdzieś biegała i wchodziła pod lufy. Bunkry puste (ewentualnie po jednym szkopie w środku), w centrum niby był jakiś sztab szkopski, ale nikogo dookoła ani w środku.

I nie chodzi mi tutaj o to by było kogo zabić, ale o wzmocnienie klimatu desperacji z powodu braku amunicji i oblężenia. 

Edytowane przez Templar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Templar napisał:

piechta tam sobie gdzieś biegała i wchodziła pod lufy. Bunkry puste (ewentualnie po jednym szkopie w środku), w centrum niby był jakiś sztab szkopski, ale nikogo dookoła ani w środku

Może coś się nie załadowało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie w mieście i jego okolicach (do 200-300 metrów) powinno być około 70-80 jednostek z DACa, z 20-30 postawionych z łapy i 4 czołgi. Dodatkowo "QRF" po zniszczeniu AAA.

Nie jestem pewien jak weszliście do miasta.

Edytowane przez canadian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, canadian napisał:

Generalnie w mieście i jego okolicach (do 200-300 metrów) powinno być około 70-80 jednostek z DACa, z 20-30 postawionych z łapy i 4 czołgi. Dodatkowo "QRF" po zniszczeniu AAA.

Nie jestem pewien jak weszliście do miasta.

Nie wiem jak inne drużyny, ale w mieście moja ekipa napotkała może z 15 jednostek, głównie dookoła Tygrysa w samym centrum (tym z którym walczył Toczer) i kilka pojedynczych gości przy wchodzeniu do miasta.

A tego QRFa to w ogóle nie było (chyba że AAA nie zostało zniszczone - de facto nawet nie widziałem tego działa, więc nie mogę potwierdzić mojej teorii).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, canadian napisał:

jak weszliście do miasta.

Mniej więcej tak:

rFUFA5F.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc problemu nie powinno być: (zaznaczyłem odpowiednie triggery dla stref DACa)
u35S624.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.