Skocz do zawartości
canadian

co 31 Ridge Runner

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie itd.

Z mojej strony:

- Zmienię regenerację staminy
- Lekko zmienię ekwipunek (na poziomie sekcji dodam jeszcze jednej osobie Dagra i AN/PRC 148)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Fire Teamy Voodo powinny być na serwerze w jednym oddziale, dzięki czemu można by się skutecznie pokolorować. Nie jest to jakieś utrapienie, ale jednak pomaga to w organizacji całej drużyny.
  • Ten efekt burzy był bardzo ciekawy.
  • Ostatni kontratak wroga bardzo ciekawy. Podczas przybycia jednostek sojuszniczych mógłbyś pomyśleć o jakimś komunikacie, aby nie było złudzeń i zastanawiania się kilka minut czy to wróg czy nasi.

Ogólnie misja bardzo fajna. Chętnie bym ją kiedyś jeszcze rozegrał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy na tej misji są konieczne Javeliny. 

Nie ma ani godnego celu dla tych wyrzutni, a to co już przyjechało, podjeżdżało za blisko by oddać poprawnie strzał. Może para strzelców wyborowych lub coś innego specjalistycznego była by lepsza.

Dodatkowo przydały by się jakieś plecaki na czarną skrzynkę.

Generalnie misja całkiem fajna. 

Wymaga umiejętnego przemieszczania się po lesie (co jest zdecydowanie na +) a to co jest na końcu, wyszło jak dla mnie fantastycznie!

Ja bym to jeszcze bardziej zinyensyfikował dla dodania większej dramaturgii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, DisLike napisał:
  • Fire Teamy Voodo powinny być na serwerze w jednym oddziale, dzięki czemu można by się skutecznie pokolorować. Nie jest to jakieś utrapienie, ale jednak pomaga to w organizacji całej drużyny.

Z tym bym się kłócił. Ja osobiście preferuje pokolorować buddy teamy, a nie cale fireteamy. Po to byliście opisani jako Voodoo 2-1 i 2-2 .

8 godzin temu, Templar napisał:

Nie wiem czy na tej misji są konieczne Javeliny. 

Nie ma ani godnego celu dla tych wyrzutni, a to co już przyjechało, podjeżdżało za blisko by oddać poprawnie strzał. Może para strzelców wyborowych lub coś innego specjalistycznego była by lepsza.

Fakt, myślałem, że na coś się jeszcze natkniecie. Wymienię lub usunę.

8 godzin temu, Templar napisał:

Dodatkowo przydały by się jakieś plecaki na czarną skrzynkę.

Riflemani wszyscy mieli puste D:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@canadian co do kolorowania to w Armie jest tyle kolorów, że spokonie da radę nawet 4 lub więcej różnych buddy zrobić w ramach jednej wspólnej grupy, dlatego nie rozumiem argumentu.

Co więcej... Rozdzielenie Fire Teamów na rozpisce slotów może sugerować (głównie młodszym dowódcom) że fire team to jakaś osobna struktura taktyczna co dalej prowadzi do rozdzielenia się sekcji tak, jakby byly to osobne squady albo nawet plutony. 

Dlatego to co napisał @DisLike ma jak najbardziej sens.

Drużyna US Army działa razem blisko siebie w ramach organizacyjnego podziału na dwie sekcje i dowodzi nią SL. FTLowie to tylko asystenci, którzy mają egzekwować polecone żołnierzom rozkazy... Ale to już taka moja dygresja bo nie lubię, gdy ktoś na misji małymi siłami dysponuje jak kompanią, bo wtedy nie czuje kompletnie skali naszych działań tylko mam wrażenie jakbyśmy grali jakieś tam osobne scenariusze ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to USMC, 14 osób w jednej grupie, to niezbyt estetyczna organizacja..

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.