Skocz do zawartości
Sensey

Formularz rekrutacyjny - Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Paweł

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1987.04.17

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

Wujek Google. Szukałem grupy której nie przeszkadza, że przez prace i życie osobiste czasem nie można brać udziału w misjach obowiązkowych.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Wcześniej klany gry Freelancer, lata temu. Ostatnio asg. Przeszedłem rekrutacje do 77th jsoc, lecz przez moją prace musiałem się wycofać, są okresy po 2 tygodnie gdzie nie mogłem brać udziały w misjach treningowych aby dołączyć do tego klanu. Dorosłe życie utrudnia takie sprawy.Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Gram w Arma3 od 2015, głównie w Invade and annex, paręset godzin tam spędziłem, lubię współprace w grupie, można poczuć się małym trybikiem który jest ważny bo trzyma przy życiu cały oddział., gram jako medyk :D Grywałem  też w ił-2 , lecz sprzęt  wyprzedałem z braku czasu. Jednak arma bardziej do mnie przemawia.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Chce zagrać realistycznie w grupie, kiedyś myślałem nad dołączeniem do polskich grup arma, ale życie osobiste zawsze stawało na drodze, u was nie ma takich wymogów czasowych. Są miesiace, że mam zajęte soboty, są tygodnie gdy pracuje na drugą zmianę i nie mogę pograć w tygodniu. Gdy mam wolny czas lubię stracić parę godzin w armie bo to gra ma to coś.Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Jednostki pancerne

Coś o mnie:

31 lat,  pracuje 2 lub 3 zmianowo, lobię historie, wojskowość, historie wojen i techniki wojskowej. Lubie gry zespołowe, gdzie można się na coś przydać. mogę tam wykorzysta mocne strony, a ktoś z zespołu uzupełni moje słabe strony. Motto (którym oram ludzi w pracy): zrób to dobrze lub nie rób wcale.Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Sensey

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:

 

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

WAŻNE!

 

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikachsą bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC

 

1. Kanał zamykany o 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator,Opiekun,ViP,Wteran,Sztabowiec.

2. Przygotowanie techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...