Skocz do zawartości
Panisher

Formularz rekrutacyjny - Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Michał

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1998.10.12

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

Wiem o ACC dzięki kumplowi.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Klan SWBF2 (stary) , Pułk kawalerii w Mount&Blade Warband na modyfikacji Napoleonic wars, Klan War Thunder, Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

W armie mam 122 Godziny nie jest to specjalnie dużo lecz wydaje mi się że podczas tego czasu wystarczająco poznałem mechanikę tej gry jak i sterowanie pojazdami, W grze War Thunder przeważnie grałem bitwy symulacyjne czołgami. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Wraz ze znajomymi postanowiliśmy dołączyć do jakieś zgranej grupy osób z którymi moglibyśmy dobrze się bawić wybrałem tę ponieważ poleciła mi ją osoba która już trochę siedzi w armie szczególnie w tego typu grupach coop wiec mam nadzieję że się nie zawiodę. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe

Coś o mnie:

Cześć mam na imię Michał kilka dni temu skończyłem technikum co równa się z tym że zdobyłem wykształcenie zawodowe przede mną matura jakoś się nią nie przejmuje gdyż zawsze zachowuję zimną krew. Interesuje się sportem szczególnie piłką nożna lecz bardziej samą grą niż kibicowaniem i chodzeniem na mecze lecz już w mniejszym stopniu niż kiedyś lubię grać  w gry i od jakiegoś czasu moje serce bije dla jednośladów na który zaczynam zbierać kiedyś przez myśl przeszło mi żeby wstąpić do wojska chociaż czasami dalej o tym myślę wydaje mi się że narazie tyle o mnie starczy więcej może dowiecie się o mnie w przyszłości :).Osoba polecająca:
Revix


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem @KapitanPanisher!

Na dobry początek poprosze Cię o zmianę nazwy użytkownika na krótszą. Długie, kilkuczęściowe nicki utrudniają komunikację - a ta jest dla nas bardzo istotnym elementem.

Gdy już to zrobisz daj znać mi lub @Ariel na TeamSpeaku i zamienimy kilka słowek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Panisher

 Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:

 

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

WAŻNE!

 

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikachsą bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC

 

1. Kanał zamykany o 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator,Opiekun,ViP,Wteran,Sztabowiec.

2. Przygotowanie techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...