Skocz do zawartości
Wyspa

World War 3 [Farm 51]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Firma z Gliwic doniosła trailer:

W sumie to sąsiedzi :)

Z rzeczy które wiadomo i mozna powiedzieć (bo sami się publicznie chwalili) to będzie rozbudowana customizacja broni i postaci (a'la Tarkov), pojazdy naziemne (o powietrznych nic nie wspominali) a sam trailer w większości składany był na gameplayu.

Twórcy celują też w bardziej realistyczną rozgrywkę, co prawda wydaje mi się, że pewnie nie na poziomie Arma ale jednak.

Warto nadmienić że Farm 51 ma doświadczenia z "poligonu" robili różne projekty i symulacje dla wojska polskiego wraz z PGZ więc raczej wiedza za co się biorą.

Customizacja:

http://worldwar3.com/wp-content/themes/ww3/dist/video/customization.mp4

Strona gry: http://worldwar3.com/en/game-overview/

Edytowane przez Wyspa
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łyknąłem hype'a bo widziałem Rosomaka i słowo klucz, "nastawione na realizm" :) Czekam bardzo. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wygląda jak Polish-made BF :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"nastawione na realizm" i widzisz dwa czołgi strzelające "z przyłożenia" do trzeciego ;_; Nie mniej jednak interesuje mnie ta mapa taktyczna i przejmowanie terenów w czasie rzeczywistym. Ciekawy pomysł, ale moim zdaniem bardzo trudny do zrealizowania w grach Massively multiplayer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten trailer śmierdzi Battlefieldem 4 na kilometr :P. Serio. Szczególnie w 0:50.

Ale może to i lepiej. Może uda się przez to przyciągnąć więcej graczy.

Życzę im jak najlepiej. Mam nadzieję tylko że staną na wysokości zadania i nie wypuszczą technicznej kupy gubiącej klatki na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)
14 minut temu, Lypton napisał:

"nastawione na realizm" i widzisz dwa czołgi strzelające "z przyłożenia" do trzeciego ;_; Nie mniej jednak interesuje mnie ta mapa taktyczna i przejmowanie terenów w czasie rzeczywistym. Ciekawy pomysł, ale moim zdaniem bardzo trudny do zrealizowania w grach Massively multiplayer

Raczej się spodziewałbym po grze gameplayu a'la Battlefield może podchodzace pod to co jest w Squad (jeżeli chodzi o pacing itp.) z bardziej realistyczną (od BF) balistyką i obsługą broni.

Co do broni oni sa na prawdę zakreceni na jej punkcie i z tego co wiem to mają ambicję aby customizacja jej była nawet bardziej rozbudowana niż ta w Tarkowie :D 

Ale to tylko takie moje domysły wysunięte na podstawie tego co wiem o Farmie.

Edytowane przez Wyspa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6:10 opowiada o mapie taktycznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co pozostaje czekać. W obecnym stanie to czy sie się zagra czy nie jest totalną ruletką. Oprócz problemów z połączeniem które w powolnym tempie devy starają się opanować, są jeszcze problemy z nieskończonym ładowaniem mapy (PUBG też swojego czasu miał ten sam problem z serii ciekawsotek).

Ja osobiście na 7h czasu in-game zagrałem tylko 1 mecz. Sama rozgrywka jest całkiem OK.

Nic tylko śledzić twittera / discorda i czekać aż wszystko zacznie działać.

Swoją drogą z samym wypuszczniem gry do sprzedaży śmieszna sprawa. Wychodzi na to że klucze do zamniętych testów uprawniały też do Early Accessa. Stąd najprawodpodobniej półtoragodzinna obsuwa z premierą, żeby valve mogło unieważnić wszystkie klucze (te zaczęły ludziom znikać jakieś ~30min. po czasie planowanej premiery). 

Edytowane przez Semir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi