Skocz do zawartości
Templar

Fallout 76

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę cię, pewnie nowe wydanie Fallout Shelter 2:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żona się wk...ia bo przez tego teasera od rana Country leci :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plotki ploteczki mówią, że może to być survival game z krafceniem i zarządzaniem swojej własnej krypty, czyli kolejny MGS Survival, którego nikt nie chciał.

Grafika wygląda identycznie jak w Fallout 4, nie spodziewał bym się cudów, plus bardzo mało czasu minęło od wyjścia ostatniej części, daje to powody do zaniepokojenia i podejrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli to będzie Survival MP na enginie Skyrim 64 bitowym to kiepsko to widzę:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta torba to mały pikuś w porównaniu z tym co zrobili z gierką. Rozumiem że kapitalizm i kasa ma się zgadzać, ale tutaj to jest dno. Gra pełna błędów. Jeden z graczy dostał błędu który spowodował u niego trwałą... nieśmiertelność. Niby fajnie ale nie może przez to postaci rozwijać i długo nikt nie mógł mu z tym pomóc :)

Ponoć z Fallouta 4 nawet błędy zostały skopiowane z pierwszej wersji po premierze, które społeczność usuwała później modami.

Jeśli w ten sam sposób zamierzają się zabrać do mojej jedynej ulubionej gierki z czarami (The Elder Scrolls VI) to niech lepiej zamkną to studio 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i tyle w temacie...  czas filmików z błędami i durnoctwami Fo76 jest pewnie dłuższy niż czas jaki w grę grali ludzie...

jeden ze streamerów których oglądałem przez 30 minut próbował zabić kolesia młotem, aż tamten prze logował się na inny serwer, bo tak działa falloutowy "antygrifer system"...

a że Fo4 to była już reteksturka Skyrima to nie wiem jak wielkim asset flipem jest Fo76...

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zadziwiony że w czasie gdy w cenie 60$ wyszedł Red Dead Redemption 2, Ni no Kuni II, Hitman 2, Forza Horizon 4, God of War, Dragon Ball FighterZ i nawet średniak Battlefield V ludzie dalej są skłonni kupić za tą samą cenę (a nawet 200$) ten crap od Bethesdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi