Skocz do zawartości
Raynus

Formularz rekrutacyjny - Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Piotr

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1994.02.27

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

Nie o ACC, a o ACC dowiedziałem się kilka lat temu, od współgracza w innej grze. Później okazało się również, że kolega lubujący się w ASG również bierze udział w rozgrywkach.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Grałem wcześniej z ACC, SWAT 4, ale i zawsze lubiłem serwery RP w GTA SA i frakcje typu LSPD (policja). Poza grami, moja praca również wymaga ode mnie umiejętności pracy w zespole. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Tak jak wyżej napisałem - już wcześniej miałem okazję wraz z ACC postrzelać, posiedzieć paręnaście minut w ukryciu i zostać zapomnianym przez dowódcę, który pozostawił mnie na posterunku (:P). 

Co pewien czas mam też smak na pogranie w jakiegoś RTS'a.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ stęskniłem się za symulacją, klimatem misji i dźwiękiem klikającego radia. Wcześniej powstrzymywał mnie zepsuty komputer, potem Januszostwo (Ło panie, jaki ten Apex drogi) i ostatecznie - odkładanie na później. Wczoraj na Humble Bundle pojawiła się paczka z Apexem, więc z myślą o ACC - kupiłem ją; oto więc jestem!Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce

Coś o mnie:

Jestem Piotrek, mieszkam sobie w Jaworznie na Śląsku. Jestem człowiekiem który generalnie potrafi zainteresować się większością tematów i zgłębiać je - ot, lubię wiedzieć i umieć. Na co dzień jestem doradcą technicznym w firmie zajmującej się technikami osłonowymi - pergole, markizy tarasowe, ale i rolety, żaluzje i generalnie wszystkie rzeczy, które ludzie mają w czterech literach do momentu, w którym świeci im w oczy słońce lub pada deszcz; zajmuję się w sumie wszystkim - kwestiami technicznymi, modelowaniem 3D, czasem projektowaniem, obsługą klienta. 

W kwestii perków praktycznych, to na pewno jest nim mój głos - użyczałem głosu w podcastach, czasem dla żartu lektoruję przy filmach lub naśladuję postacie z filmów i gier. :D 

Zdecydowanie ciągnie mnie do symulacji - lotniczych, pola bitwy, medycznych i lubię im poświęcić czas. Lubię też roleplay i mam wielką nadzieję, że ten nadal się gdzieś tam utrzymuje w ACC. :)

 Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Raynus

 Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:

 

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

WAŻNE!

 

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikachsą bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC

 

1. Kanał zamykany o 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator,Opiekun,ViP,Wteran,Sztabowiec.

2. Przygotowanie techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...