Skocz do zawartości
JWSTooth

Formularz rekrutacyjny - Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Kuba

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2006.03.02

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Znalazłem o was informację szukając grup do, których mógłbym należeć i trafiłem na was postanowiłem się zaciągnąć i pograć licząc na fajnych ludzi.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Nie należałem do innych grup ani w świecie realistycznym ani wirtualnym. Liczę, że nabiorę doświadczenia. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Właśnie zacząłem grać w Armę, ale chociaż wielu rzeczy nie wiem to nie miałem problemów z przyzwyczajeniem się do realistki. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Widziałem w was grupę w której znajdę możliwość ciekawej gry, a która nie będzie grozić mi wyrzuceniem, gdy będę musiał się uczyć. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Nie wiem, lub nie mam pewności

Coś o mnie:

Jestem uczniem podstawówki. Mam dobre oceny i bardzo lubię historię szczególnie wojny. Zbieram pieniądze na broń ASG. Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JWSTooth niestety jesteśmy zmuszeni odroczyć na kilka lat Twoje podanie. Zapraszamy w 2023

Edytowane przez Toczer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...