Skocz do zawartości
Rizzet

co 31 See No Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważone błędy/rzeczy do poprawy:

• Start przesunięty o godzinę do przodu.
  • Nie bylo widać kamuflażu ATACS FG na jednostkach Strzyga oraz naszywek AGAT u Bies.
  • USP45 były w wersji sportowej. Wymienię to na normalną.
  • Na wszelki wypadek usunąłem wszystko w lokalizacji startowej operatora UAV, w poprawionej wersji będzie tam ładne biuro.
  • Muszę zmienić ustawienia naprawy ACE. Dodam też po 1 zapasowym kole więcej do każdego pojazdu.
  • Zwiększę ilość przeciwnika w rejonie, więcej piechoty w kontratakach.
Edytowane przez Rizzet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga techniczna
Jako Bies3 Kpr. Operator
Magazynki na Landku nie pasowały do mojej broni . W ekwipunku pasujące Mk318 a na Landku M855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie misja osom. Sporo do roboty, klimat jest i w końcu śmigła wroga które stawiają rzeczywiste zagrożenie.

Jedynie do czego mogę się przyczepić to to, iż EoTechy które miała na wyposażeniu Strzyga są zbugowane - jest problem ze zmianą trybu optyki (albo nie działa w ogóle, albo tryb zmienia się 30 razy na sekundę).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam że miałem taki sam celownik jak ty i nie miałem żadnych problemów (zmieniając tryb za pomocą / na numpadzie) Ktoś jeszcze jest w stanie potwierdzić?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Rizzet napisał:

Przyznam że miałem taki sam celownik jak ty i nie miałem żadnych problemów (zmieniając tryb za pomocą / na numpadzie) Ktoś jeszcze jest w stanie potwierdzić?

Potwierdzam, / działa elegancko, ja nie miałem problemu.
Jak dla mnie na plus, dużo ciekawego sprzętu, który można wykorzystać na milion sposobów, w końcu doczekałem się w misji m32 mgl (y)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...