Skocz do zawartości
Cichy

[16.06.2018] Co 39 Zapora

Rekomendowane odpowiedzi

Uwagi, opinie, zdjęcia, filmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka takich luźnych sugestii. Te pogrubione uważam za ważniejsze:

• Dać wyborowemu trochę magazynków z tracerami. Przy otwartej walce na dosyć mocno oświetlonej mapie, jaką jest Bystrica, czasami ciężko było mi się wstrzelić.
  • Rozważyć zmianę z karabinu Tor na Bor. Przeciwnik niezbyt czuł te 7,62, nawet przy dystansach pokroju 300 metrów.
  • Zmienić sposób przemieszczania się kontrataku. Przykładowo na ciężarówkach albo BTR-ach. Ten, który miał przybyć na wschodnią barykadę był raczej niegroźny.
  • Ulepszyć sprzęt przeciwnika. Dać więcej PPK dla przeciwnika / jakieś stanowiska D-30 w wersji AT / coś pokroju BWP lub nawet T-80. Dzisiaj na misji Rosomaki zrobiły za dużo roboty. Niestety zabudowania na Bystricy są w większości zamknięte i sprawdzanie ich jest praktycznie niemożliwe. Tym samym piechota przestaje być użyteczna.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ markery na mapie

+/- nawet znośne camo na "KTO" vel Patria AMV

- Brak lornetek dla asystentów
- Sanitariusz tylko jeden granat dymny?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może się mylę, jednak po Twoich misjach spodziewam się dużo strzelania i wartkiej akcji. Wczoraj natomiast było tego... No raczej mało. Przynajmniej z perspektywy AT u Bravo. Rosomaki faktycznie sporo nabroiły, jednak nawet w mieście jedyne kontakty jakie miałem przyjemność wyeliminować to dwóch oficerów w hotelu. Ulice także puste, brak ciał, brak pochowanych przeciwników lub przynajmniej tego co po nich zostało. Wiem, że to nie Call of Duty i wcale tego nie oczekuję, jednak gdy był już koniec misji pomyślałem sobie "I co? To wszystko?". Wydawało mi się, jakby całe to miasto opanowały ze dwie drużyny i 2-3 BTRy, a nie co najmniej pluton jak przewidywałem.

Misja mimo to była fajna. Było trochę adrenalinki w niektórych miejscach i jakbyś dodał więcej przeciwników, grałoby się miodnie. 

Edytowane przez DisLike
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...