Skocz do zawartości
Lt_Mic

[07.07.2018] JO 300(?) Pustynny Zmierzch

Rekomendowane odpowiedzi

firefox_2018-06-24_17-43-14.png.5256b40c

 

Event Joint OP

Pustynny Zmierzch

Termin: 07.07.2018

Godzina: 18:00 CEST

Zbiórka i wchodzenie na sloty do odpalonej misji od 18:00-18:30 

Wyruszamy z bazy o 19:00

 

Odprawa i Zasady:

Szybko rosnące wpływy państwa islamskiego na terenie Takistanu doprowadziły do przewrotu politycznego którego skutkiem było pozbawienie faktycznej władzy rządu Takistańskiego. Po obaleniu rządu państwo islamskie zyskało wielu nowych rekrutów którzy wcześniej służyli w siłach zbrojnych takistanu. Wzmocnione wojska radykałów islamskich przeprowadziły atak na prowincje Rasman. O godzinie 9:00 jednostki piechoty wspierane przez zmotoryzowane oddziały szturmowe oraz siły pancerne zdobyły lotnisko, okoliczne miasto, pomniejsze miejscowości oraz lokalne pola roponośne. Jednocześnie siły powietrzne i naziemne takistanu rozpoczęło ofensywne działania na tereny oraz bazy NATO położone na południe od Rasman. Po 5 godzinach jednostką wojsk amerykańskich stacjonujących w rejonie udało się odeprzeć atak oraz odzyskać łączność. Tymczasem sztab US army wraz z wywiadem stacjonującym w rejonie działań ofensywnych takistanu przygotował plan odzyskania kontroli oraz powstrzymanie ekspansji ISIS.

Czytaj więcej

 

Sloty:

Zostaną przydzielone jak będziemy mieli wiedzę o ilości graczy.

Liczę że uda nam się zebrać minimum pluton (2 drużyny + SL) lub większą część 1 kompanii, które poprowadziłbym jako nasze HQ.

Sloty

 

Mody:

Linia dostępna na kolekcji steam część addonów mamy w paczce zostanie to zweryfikowane na dniach w celu minimalizacji pobierania.

Mod

 

Na więcej pytań będę odpowiadał na pm / ts ewentualnie w tym temacie.

Zapisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy rozgrywka będzie odbywała się na serwerze grupy organizującej event; jeżeli tak, to czy zostały/zostaną przeprowadzone próby mające na celu ustalić jego możliwości? Z tego co widzę obecnie maja serwery na odpowiednio 33 i 32 sloty postawione na Armie 3 a sama społeczność gra prawie cały czas w skali kilkunastoosobowych coopów. Nawet zakładając, że zapełnione zostanie 50% slotów to (bazując na doświadczeniach z różnych JO) ośmielę się stwierdzić, że taka rozgrywka wymaga wydajnego serwera.

Edytowane przez Rizzet
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponował bym zrobienie stresstestu - przed JO wbić się dużą ilością osób na serwer, odpalić misję, pobiegać, postrzelać, pojeździć, zrobić rozwałkę a nie tylko wejść, tupnąć nogą i wyjść. Jeżeli to jest CO to jeszcze postawić gdzieś AI w okolicy by móc do niego postrzelać, jeżeli TvT to postrzelać do siebie by sprawdzić czy lagi nie będą uniemożliwiać trafiania innych.

W ten sposób będzie wiadomo czy serwer wydoli, czy będziemy rozjeżdżani przez driftujące czołgi.

Edytowane przez Templar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakiegokolwiek stress testu nie zrobia i tak ostatecznie dowiemy sie tuz przed rozgrywka lub w trakcie. Bo sprawdzenie na 60-100 osob nic nie da jezeli ma przyjsc ponad 200.  Chyba ze faktycznie pare dni przed zorganizowac wszystkie grupy biorace udzial. Szanse na to wydaja mi sie jednak nikle

(Pardon ze bez Polskich znakow. Angielska firma psia mac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niepotwierdzone

serwer:

91.121.82.142:2302

łączyć się z BattleEYE włączonym kto przetestuje i wejdzie nie wywalony do jakiejś misji zgłaszać w tym temacie, bo mamy dostarczoną checklistę do wypełnienia 

wstępnie sprawdzałem, że nasze foldery RHS się pokrywają więc nie powinno być potrzeby ich pobierać niestety pozostałe foldery wymagają babrania się w usuwanie wielu podpisów i innych addonów które mamy by je zastosować (jakieś namieszane zależności między oboma folderami cup i project opfor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem na serwerze testowym. Mody pobrałem po prostu wszystkie z workshopa.

 

FPS w Bazie wynosiły dla mnie najwyżej 22, najmniej 7 (przy kręceniu kamerą, bieganiu). Wyjechałem poza bazę i podjechałem do strefy walk, wpadłem na AI, FPSy spadły do 14.

 

Na koniec screen z nokto (pokazuje śmigłowiec wroga na około ~400 metrach)(śmigło, nie wiadomo dlaczego, stało na zboczu wzniesienia):

Spoiler

A6164DEB9E328183DBFA1D1E23E6B23A68BA2184

CC0784FD45E9640924724A24DB43566FCA5133A4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszedłem na serwer, używając tylko i wyłącznie modyfikacji z kolekcji na steamie podanej przez organizatorów i niestety osiągałem maksymalnie 30 fps.

 

 

Sprzęt:

CPU - i5 6600K

GPU - GTX 970

Ram - 8GB

System - Win 10

 

  • Smuteczek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...