Skocz do zawartości
Khazior

Formularz rekrutacyjny - Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Jacek

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1997.01.02

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Wasza grupa, społeczność została mi polecona przez waszego członka, Templara. 



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Do grup raczej nie należę, częściej gram solo, ale jestem członkiem DayZ RP, gdzie poznałem parę osób, gra jednak umarła więc nie było sensu kontynuować zabawy...



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Jeśli chodzi o Arme to trochę grałem parę lat temu, jednakże były to głównie serwery z modami typu Epoch, Overpoch, Breaking Point, ewentualnie Battle Royal, ale to raczej nie ma związku z realnymi operacjami. Był jeszcze Battlefield, ale przemilczę :)



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Jak już wspominałem, ACC polecił mi Templar. Oglądając parę rozgrywek na jego streamie zaciekawiłem się ideą odgrywania operacji wojskowych i chciałbym spróbować. 



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Jednostki pancerne

Coś o mnie:

Jestem studentem dziennikarstwa, staram się być towarzyski, jednak przez większość czasu nie mam jak komunikować się przez mikrofon. Dlatego gram wieczorami, po nocach, by nie przeszkadzać innym i by inni nie przeszkadzali mi. Jestem zafascynowany światem fantasy i razem z grupą przyjaciół lubimy grać w sesje RPG. Nie specjalnie wiem co jeszcze napisać, jak ktoś będzie chciał wiedzieć więcej z pewnością zapyta :)



Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...