Skocz do zawartości
Alexander

Formularz rekrutacyjny - Aleksander

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Aleksander

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2001.03.28

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Zasłyszane od dobrego kolegi, który nota bene może niedługo złożyć podanie do waszej grupy.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

ARMA:

 

 • Grupa Natychmiastowej Reakcji
 • Arma Coop Poland
 • Friendly Fire
 • Sekcja Działań Specjalnych

 

Inne gry:

 

 • 2 Pułk Piechoty Legii Nadwiślańskiej
 • 6 Dywizja Piechoty
 • 2te SS Panzergrenadiere Division
 • 6 Pułk Strzelców Gwardyjskich

 

+ wiele pomniejszych klanów/grup/społeczności w których spędziłem mniej czasu lub nie pamiętam ich nazw.Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Jestem sporym fanem gier symulacyjnych, przede wszystkim symulacji militarnych. Z serią gier ArmA jestem za pan brat już od II części, w którym spędziłem trochę czasu grając w coopy z grupą. Gdy jednak dwójka "odeszła do lamusa", przerzuciłem się na trzecią część gry, w którą gram od czasów jej alphy. Grywam także w War Thunder, oraz niegdyś pogrywałem w Project Reality.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Od dawna szukałem grupy, która zapewniłaby mi przyjemność z gry, z jednoczesnym zachowaniem realizmu, roleplayu etc. Włóczyłem się po klanach, których członkowie nie potrafili się zachować/przeszkadzali w rozgrywce gdzie liczy się podejście taktyczne. Wasza społeczność (z tego co dane było mi zobaczyć oraz usłyszeć) potrafi zapewnić, w moim przekonaniu świetne połączenie prawdziwej taktycznej gry z nutą miłego pogrywania w Armę.Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki pancerne, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce

Coś o mnie:

Obecnie uczeń liceum. Wśród moich zainteresowań/hobby znajdują się zagadnienia takie jak: gry komputerowe (w szeroko rozumianym znaczeniu), programowanie, obróbka graficzna, tworzenie muzyki, sport (przede wszystkim siłownia oraz sztuki walki), a także nauki ścisłe, historia oraz oczywiście militaria.Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnej rozmowie na TS podjąłem decyzję o przyjęciu w nasze szeregi.

Witaj @Alexander

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacji jest przygotowanie się od strony technicznej do szkolenia podstawowego:

 

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

Byłoby miło gdybyś podczas instalacji addonów znalazł chwilkę czasu na przywitanie się z innymi członkami społeczności

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

WAŻNE!

 

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikachsą bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC

 

1. Kanał zamykany o 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator,Opiekun,ViP,Wteran,Sztabowiec.

2. Przygotowanie techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...