Skocz do zawartości
Rizzet

[18.08.2018] JO 34 Marine Raiders

Rekomendowane odpowiedzi

Misja ciekawa, aczkolwiek odniosłem wrażenie, że przeciwnika jest zdecydowanie za mało. Spodziewałem się efektywnych ataków, ataków przygwożdżających, większej ilości zasadzek, jakiegoś ostrzału na brzegu... Nie mam jednak do Ciebie żalu Rizzet, gdyż nie dość, że normalnie taką wyspę zapewne atakowała by przynajmniej kompania aniżeli jeden pluton, to połowa z nas poumierałaby już na plaży gdyby również zachować realizm w umiejętnościach i liczebności naszych skośnookich żołnierzyków. 

Jak na możliwości Army, misja fajna i ciekawa. Jeśli ktoś się strasznie wynudził, to albo nie pasuje mu IFa albo sam styl gry Army. To nie Call of Duty ale też nie oczekiwaliśmy w okopie godzinę na rozwój wydarzeń. Mógłbym kiedyś rozegrać ponownie, jednak przy nieco większej ilości wojsk. Może by zwiększyć ilość oraz zasięg widzenia, lecz pogorszyć ich celność? 

Ta zasadzka przy zwłokach w naszym mundurze była super ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagrał ktoś te ataki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Sone, nagrał, ba nawet kitajca zastrzeliłem podczas takiego ataku. Nie wiem, czy z sekcji szturmowych ktoś nagrywał. Misja spoko, rozkręcała się powoli, by wykończyć 2 pluton efektem snowballa :P. Jednak przeciwnika, trochę mało, ewentualnie jakiś kontratak by się przydał, bo po zajęciu obj. cisza nastawała. Pasywne w obronie te kitajce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...