Skocz do zawartości
Tes

JO48 Hell's Highway

Rekomendowane odpowiedzi

Grecja, 1987. Kompania Zmechanizowana US Army przebija się przez sowieckie pozycje.

Misja wykorzystująca Zeusa i Headless Client

W pierwszy tygodniu zapisów (do 10.09) pierwszeństwo mają:
- donatorzy
- osoby z tytułem zaufanego MM
- specjaliści szkoły piechoty

 

ZAPISY

 

                                                                                                                                                    DANE WYWIADOWCZE

SOON

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DANE WYWIADOWCZE

 

FABUŁA

Cytat

A więc wojna

9R0ZFiS.jpg

Dziennik Porucznika Parkera, 02.06.1987

Zaczęło się to wszystko wręcz banalnie. Ktoś wziął ćwiczenia za atak, ktoś wydał nieprzemyślany rozkaz. Potem kula śniegowa potoczyła się już sama. NRD poszło na RFN lub na odwrót, do tego wskoczyliśmy My a za nami całe NATO. No i oczywiście Sowieci. Węgrzy i Czechosłowacja poszli na Austrię, Polska sama na siebie a Jugosławia zmieniła zdanie co do neutralności i z Bułgarią zdobyły Grecję. Nikt nie użył jeszcze atomówek, zarówno my jak i oni dobrze rozumiemy że jak tylko jeden wystrzeli drugi natychmiast mu odpowie wszystkim co ma. Jak dwa psy szczekające na siebie przez płot gdy obok jest otwarta furtka, tylko że zamiast szczekać ciskamy w siebie metalem na wszystkie sposoby jakie znamy. O wiele bardziej śmiertelne, ale nadal nic w porównaniu do tego co może się stać. Największy kocioł jest w Niemczech, zepchneli nas do linii Frankfurt-Dortmund-Stuttgart ale jakoś się trzymamy. Ledwo. Dlatego ktoś na górze wpadł na pomysł odciążenia Europy- Atak przez Grecje i odblokowanie Turcji. Przerzucili pancerniaków do Alexandrupoli gdzie kończą się linie Tureckie a 505ty ma im utorować drogę na Tesaloniki. Na moje to ktoś obejrzał za wiele razy O jeden most za daleko ale zobaczymy, nie jestem generałem. Może to ma sens. Przynajmniej odwrócimy ich uwagę i zmusimy do przemieszczenia części jednostek.

Dzień 3

7XgXKah.jpg

-Przepraszam, byliśmy odizolowani.

-Ale gdzie jesteś?

-Nie we Francji. Earl w domu?

-Poluje na króliki. Posłuchaj Mark, twoje listy...

-Chciałbym wrócić do domu Mamo. Myślałem że zrobie tu coś dobrego, wiesz, Coś z czego ojciec był by dumny, ale wszystko się popieprzyło

-Posłuchaj skarbie, ja jestem z ciebie dumna, i jestem pewna że tata na pewno też by był

- Cóż, nie powinnaś. Zrobiłem...kilka złych rzeczy

-Jeśli tak to na pewno nie miałeś wyboru

-Nie wiem Mamo... Hej, Earl zawsze pije kiedy poluje. Czy on?

-Trochę

-Cholera, mówiłaś że go zostawisz jak znowu zacznie pić

-Mark, to nie takie łatwe. Dokąd miała bym pójść?

-Gdziekolwiek gdzie go nie ma, Ten Sk..

-Jest moim mężem Mark.

-Ok, jak chcesz.Słuchaj, muszę iść, zabić kilku komuchów żeby uszczęśliwić Earla. Trzymaj się.

-Mark?

 

IHCpy51.jpg

-Kapitanie Bannon.

- Pułkownik Sawyer, Sir.

-Spójrz na mapę. Batalion ugrzązł w ciężkich walkach, cały plan jest już 2 dni do tyłu. Tymczasem spadochroniarze z przodu ledwo się trzymają. Znajdują się w Rudopoli. Odłączysz się od głównych sił, wspomożesz ich i zaczekasz tam na nas. Weźmiesz 1 pluton Abramsów i 1 piechoty, resztę przekażesz Webbowi.

-Ale Sir, Moi ludzie...

-Po tym co zrobiłeś powinieneś kompletnie zostać odsunięty od dowództwa ale nie mam cie kim zastąpić. To ostatnia szansa, Nie nawal. Do tego dostaniesz pierwszeństwo nad baterią 105mm i 2 Apachami. Ilość przeciwnika nieznana, spodziewana mieszana kompania. Jeżeli nie dasz im rady omijaj i zostaw nam na później. Przede wszystkim masz do nich dotrzeć, nie zdobywać całą Grecję. Czy to jest jasne?

-Tak jest Sir

-Dobrze. A teraz zejdź mi z oczu.

MAPY

Cytat

tptbskm.jpg

l1bPcxa.jpg

7I8Nkej.jpg

U7Orrge.jpg

OGZdUrq.jpg

G7c3QET.jpg

ExGW4Lp.jpg

33kiwFL.jpg

A2toEhV.jpg

 

ZADANIE

Przebij się do Rodopoli- Pluton spadochroniarzy potrzebuje wsparcia. Dotrzyj do nich najszybciej jak to możliwe.

Opcjonalne 1-Utoruj droge. Im więcej przeciwnika wyeliminujecie po drodze tym lepiej dla reszty batalionu. Wybierajcie cele z rozwagą

Opcjonalne 2- Wyprzyj przeciwnika z Paros i Kalochori. Spodziewamy się silnej obecności Sowietów w  miejscowościach. Jeśli możecie zajmijcie się nimi. Jeśli nie- zostawcie ich dla głównych sił.

Mamy przedostać się do miejscowości  Rodopoli  gdzie broni się pluton z 82giej. Między nimi a nami jest 9km i kompania ruskich. Trzymamy się drogi, eliminujemy co się da, czego się nie da omijamy. Poruszamy się szybko, ale ostrożnie. Uważać na ATGMy, macie być uczuleni na dogodne pozycje do ich rozstawienia. Spodziewać się zasadzek, w newralgicznych miejscach używać piechoty do sprawdzenia terenu, czołgów do eliminacji. Szczególnie uważać w  Paros. Nie poruszać się w terenie zabudowanym bez osłony piechoty. Jeśli starczy nam sił oczyścić miasto, jeśli nie- przeciąć lub ominąć kompletnie. Mamy do dyspozycji 2 Apache i Baterię Howitzerów.

PRZECIWNIK

Sowiecka piechota zmotoryzowana i zmechanizowana, Jednostki pancerne. Spodziewane- BTR70, BMP-2, T72. Możliwe stacjonarne wyrzutnie pocisków kierowanych.

 

SIŁY WŁASNE

Cytat

2 plutony wydzielone z Kompanii Charlie, 5th Battalion, 2nd Armored Division.

Na pojazdach Blue zapas amunicji, medykamentów i wyrzutni M72. 1x Stinger (Dowódczy) 3xM47, 3xM60 (Pozostałe) do dyspozycji drużyn

Siły-

Charlie 6-Dowództwo Kompanii-M1A1HC (NORMANDY)

Charlie Red 2-Dowództwo plutonu pancernego-M1A1HC (WIDOWMAKER)

Charlie Red 3 M1A1HC (VOTE REPUBLICAN)

Charlie Red 4 M1A1HC (TINY TINA)

Charlie Blue 0-Dowództwo plutonu zmechanizowanego M113 Mk19

Charlie Blue 1 M113 M2

Charlie Blue 2 M113 M2

Charlie Blue 3 M113 M2

 

Zulu 6-Dowództwo Batalionu

Zulu 9-Bateria M119 Howitzer

Hunter 2-1 i 2-2- AH64 Apache

 

RADIA

 

Cytat

AN/PRC 117/148

Poziom Kompanii- 1

Pluton Red- 2

Pluton Blue 3

AN/PRC 343

Charlie 6- 1

Red 2- 2

Red 3-3

Red 4-4 

Blue 0-5

Blue 1-6 

Blue 2-7

Blue 3-8

AN/PRC 117 posiadają oznaczeni RTO.Dodatkowo znajduje się w każdym pojeździe. AN/PRC 148 Posiadają Dowódca Kompanii, Plutonów, Sierżanci. AN/PRC 343- jak wyżej +FTLowie, dowódcy pojazdów, medycy plutonowi.<br/>Batalion i wsparcie prowadzą nasłuch na kanale 1 AN/PRC 117 "],

TECHNICZNE

Cytat

Zeus posiada oddzielny briefing. W roli M47 Dragon Metys-M (dawniej Vorona). Pocisk sterowany w czasie lotu. GPSy tylko i wyłącznie dla załóg pojazdów, zakaz zabierania im, konieczne do obsługi(Proszę podziękować RHSowi)

zaawansowany system medyczny. Nici nie kończą się, apteczki kończą. Używać po ustabilizowaniu Podawanie tylko medycy plutonowi. Sanitariusze polowi- Stabilizacja,szyny

Każdy Załogant potrafi naprawiać, niekończące się zestawy naprawcze na pojazdach

 

 

 

Edytowane przez Tes
  • Super 3
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...