Skocz do zawartości
BowiX

Formularz rekrutacyjny - BowiX

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
BowiX

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2000.12.27

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

Dzięki wyszukiwarce oraz Joint Opsom



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Ponad półtorej roku uczestniczyłem w grupie Arrowhead Team, obecnie jestem w SNA3FU, byłem również kiedyś na treningach w PSG



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

-Arma 2 wraz z Operation Arrowhead (głównie grałem tryb Domination)

-Arma 3 ponad 2000 godzin w grze, głównie grywałem COOPy i Zeusy, robiłem scenariusze w edytorze, grałem tryby takie jak Wasteland, Domination, Patrol Ops, Invade & Annex

-Take On Helicopters nie koniecznie gra to symulator pola walki, ale jest symulatorem wiropłatów, natomiast jest na silniku Real Virtuality 3, czyli silniku A2, z TOH został wzięty zaawansowany model lotu, który potem został dodany wraz z Helicopters DLC do A3, więc umiem latać na nim



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Uwielbiam granie w A3 w COOPach, Zeusach z grupą, która trzyma dobry Role Play



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, pojazdy zmechanizowane, operacje wodne, stałopłaty i wiropłaty

Coś o mnie:

Lubie gry komputerowe, interesuje się informatyką, a konkretniej to składanie komputerów, programowanie, tworzenie witryn internetowych, grafika komputerowa, administracja siecią. Darzę wielkim zamiłowaniem do lotnictwa wojskowego jak i cywilnego interesuję się również motoryzacją. W Armie 3 również latam na podstawowym jak i na zaawansowanym modelu lotu, lubię robić scenariusze w edytorze.

Z Arrowhead Team wyciągnąłem szkolenia z Zielonej Taktyki i Czarnej Taktyki. Jestem właścicielem projektu mającego na celu szkolenie w lotnictwie wiropłatowym dla zainteresowanych pod nazwą PTAP - Pilot Training Arma Project

 

Jakby ktoś chciał zobaczyć owy projekt: http://arhd.eu/ptap/

 

Mój profil steam: https://steamcommunity.com/id/bp02327



Osoba polecająca:
ArrowX (osoba z poza grupy możliwe, że również dołączy do ACC wkrótce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...