Skocz do zawartości
sTaRglay

Formularz rekrutacyjny - sTaRglay

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Karol

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2001.04.22

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

 

O ACC dowiedziałem się od koleżanki Izy.

 


Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

 

 

Nie brałem nigdy udziału w Coopach ale mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o ROLEPLAY i gre w zespole.

 


Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

 

 

+1300h w Armie, Bardzo dużo grałem z ekipą w BF3/4/1

 


Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

 

 

Mam dużo wolnego czasu, lubię poznawać ludzi, wcześniej chciałbym pobawić się w dobrym towarzystwie oraz jako iż interesują mnie militaria i wojna będzie to dla mnie przyjemność grać z innymi ludźmi od których również mogę dowiedzieć sie czegoś nowego i mądrego.

 


Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota

Coś o mnie:

 

 

Zaczynając od samych konkretów bo takim jestem człowiekiem, nazywam się Karol mieszkam w Krakowie i tutaj uczę się Grafiki Komputerowej I Poligrafii. Pierwsza rzecz to oczywista każdy wie kto to grafik komputerowy druga specjalizacja to juz troche trudniejsza sprawa :D Nie ważne wracając mam 17 lat (głos kompletnie nie adekwatny do wieku}, należę do osób które szybko się dostosowują do panujących warunków jak i do ludzi. Jestem też osobą która ma swoje zdanie i często jest one inne od wszystkich. Codziennie również gram w inne gry takie jak GTA V, Wiedzmin 3, czy też League Of Legends.

 


Osoba polecająca:
Iza

 

 

 

 

Zobacz cały formularz rekrutacyjny

 

 

 

Edytowane przez sTaRglay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

Następnym krokiem jest przygotowanie się do szkolenia przypominającego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

WAŻNE!

 

W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w naszych poradnikachsą bardzo przejrzyście opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera.

Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, Treningi poszczególnych sekcji), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli masz problemy wchodź na TS-a, pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) lub pisz do mnie PM-a.

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC

 

1. Kanał zamykany o 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator,Opiekun,ViP,Weteran,Sztabowiec.

2. Przygotowanie techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...