Skocz do zawartości
Coren

Farming Simulator

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa stronka , okaże się niebawem czy takie faktycznie innowacji wprowadzili, co by nie było to i tak kupie, także Coren ten tego , co dwie głowy na farmie to nie jedna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z @Yankeee troche sobie przypominamy co i jak przed premierą nowej części.

Stoi nawet dedyk do FS17, więc jeśli ktoś ma ochotę to zapraszamy po południu na TS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liga E-sportowa w Farming Simulator

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=113052

Ja się pytam jak? :D Cóż to będą za emocje? Jakim trzeba być "człowiekiem" aby oglądać streamy z rozrzucania gówna po polu? :D

PS: To nie 1 kwietnia sprawdzałem 2 razy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a teraz widzimy ile Bohemia traci robiąc Vigory, Standalony zamiast kontynuować projekt FARMA 2 :) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Alienzo napisał:

Jakim trzeba być "człowiekiem" aby oglądać streamy z rozrzucania gówna po polu? :D

Zupełnie takim samym jak ten, który ogląda 22 spoconych chłopów uganiających się za piłką:D.

@Lt_Mic

"Vigor" właśnie obczaiłem... do tej pory SA jest niegrywalne, a oni robią kolejną grę, która różni się odrobine podejściem do tematu, ale core gry zostaje ten sam i oczekują innego efektu? Dobrze, że na rynku nie ma innego podobnego tytułu khe...Tar...khem....kov. Ja rozumiem, że taka Bethesda, EA, czy Blizzard to wielkie firmy ze sporymi zapasami gotówki, więc mogą sobie żyć w takim oderwaniu od rzeczywistości, ale takie robienie k***y z logiki w wykonaniu Bohemii to totalne przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Coren napisał:

"Vigor" właśnie obczaiłem... do tej pory SA jest niegrywalne, a oni robią kolejną grę, która różni się odrobine podejściem do tematu, ale core gry zostaje ten sam i oczekują innego efektu? Dobrze, że na rynku nie ma innego podobnego tytułu khe...Tar...khem....kov. Ja rozumiem, że taka Bethesda, EA, czy Blizzard to wielkie firmy ze sporymi zapasami gotówki, więc mogą sobie żyć w takim oderwaniu od rzeczywistości, ale takie robienie k***y z logiki w wykonaniu Bohemii to totalne przegięcie.

Bohemia od zawsze kombinuje, tworzy gry bez przyszłości, brnie w odchłań i nagle "ups, hajsy się kończą, ok róbmy lepiej nową Armę bo to nam najlepiej wychodzi"... 

Edytowane przez Templar
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi