Skocz do zawartości
Streeciarz

co 19 - Black Box

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie, konstruktywna krytyka, porady w tym temacie. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście, gdybym wysyłał jedną z najlepszych i najdroższych jednostek specjalnych, nie żałowałbym sprzętu. Scenariusz mówił, że nie mamy wzbudzać niepokoju, czyli z czołgami nie wyjedziemy, ale jakieś normalne AR’ki, wyrzutnie ręczne czy jakiś mały dron zwiadowczy spokojnie mógłbyś dorzucić. Takie jednostki raczej nie oszczędzają na środkach, tym bardziej, że w odprawie było wyrazie podkreślone realne zagrożenie ze strony rosyjskiej. Mówię to tylko z mojej perspektywy, bo znowu mamy misje wojskami specjalnymi, które w sprzęcie prawie w ogóle nie różnią się od wojsk liniowych, pomimo nowszych czasów, w których odbywa się scenariusz - nie mówię czy to źle czy dobrze, ale jednak miłoby czuć różnicę grając plutonem piechoty liniowej a plutonem navy seals.

• Lubię 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy tak jak ci pisałem zaraz po misji, zastanawiałem się czy chce mi się przychodzić, przyszedłem - i nie żałuję :). A teraz będę się czepiał pierdół :) daj ludziom pistolety, choćby dlatego że przynajmniej połowa ludzi miała na kamizelce lub przy pasie kabury na pistolet i to głupio wygląda jak takie puste są.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...