Skocz do zawartości
Stepien

Zbiórka na operację

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem koledzy!!

Zapewne wielu z was mnie nie kojarzy, inni mają miłe wspomnienia a i znajdą się tacy co by mnie pod pociąg wrzucili 😀 Powoli staram się powrócić na łono ACC. Przeszkadza mi w tym zdrowie, praca i studia. Ale powoli wychodzę na prostą. Przechodząc do sedna sprawy.

Haq5U94.jpg

Moja kuzynka Zosia od dziecka wiąże swoje życie ze sportem. Zaczynała od baletu by wejść na wyższy poziom – zaczęła trenować gimnastykę artystyczną. Lata praktyki pozwoliły jej określić jaką konkretnie dyscyplinę gimnastyki chce uprawiać – skoki na trampolinie. Jest niezwykle utalentowana i uzdolniona. Zosia osiąga sukcesy na konkursach, ma wiele medali i pucharów – w większości za zajęcie pierwszego miejsca. Niestety na letnim obozie tego roku Zosia doznała kontuzji. Zerwała więzadło krzyżowe przednie ( ACL) , więzadło poboczne piszczelowe (MCL) oraz poważnie uszkodziła łąkotkę przyśrodkową. Szanse na powrót do sprawności jak również do jej ukochanego sportu da jej wyłącznie operacja wykonana w prywatnej klinice ortopedycznej. Dlaczego prywatnie? NFZ wyznaczyło termin na za 2 lata, co w tak młodym wieku praktycznie zamyka jej drogę do osiągania sukcesów w sporcie. Zabiorą 13 letniej dziewczynie marzenia oraz to na co pracowała od 3 roku życia.

Zwracam się z prośbą. Jeżeli jest w stanie pomóc, o taką pomoc proszę w imieniu Zosi. Siła jest w nas. Mimo iż rzadko tu ostatnimi czasy bywam, wiem że na ACC można liczyć!

Zbiórka odbywa się pod tym adresem:

Spoiler

M5gOy6M.jpg

Spoiler

nUxbuzy.jpg?1

Pozdrawiam!

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile będę mógł to dorzucę, bo też byłem w podobnej sytuacji. Kilka lat płacenia składek zdrowotnych, a jak doznałem zerwania wiązadeł w kostce to nagle się okazało że NFZ widzi to jako skręcenie. 

7000 zł na diagnozę, leczenie i rehabilitację żebym mógł wrócić do sprawności. Gdybym zrobił wszystko zgodnie z zaleceniami NFZ to zostałbym kaleką, a muszę biegać, skakać na spadaku itp.

Nawet o swoich którzy mają ich bronić nie dbają a co dopiero o taką przyszłość, co może nam kiedyś złoto na olimpiadzie przynosić.

Poruszyłem temat wśród swoich i co niektórzy coś tam pewnie też dorzucą. Życzę powodzenia i zdrowia dla kuzynki Zosi!

• Super 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 godzin temu, Alienzo napisał:

Ile będę mógł to dorzucę, bo też byłem w podobnej sytuacji. Kilka lat płacenia składek zdrowotnych, a jak doznałem zerwania wiązadeł w kostce to nagle się okazało że NFZ widzi to jako skręcenie. 

7000 zł na diagnozę, leczenie i rehabilitację żebym mógł wrócić do sprawności. Gdybym zrobił wszystko zgodnie z zaleceniami NFZ to zostałbym kaleką, a muszę biegać, skakać na spadaku itp.

Nawet o swoich którzy mają ich bronić nie dbają a co dopiero o taką przyszłość, co może nam kiedyś złoto na olimpiadzie przynosić.

Poruszyłem temat wśród swoich i co niektórzy coś tam pewnie też dorzucą. Życzę powodzenia i zdrowia dla kuzynki Zosi!

Z całego serca dziękuję. Wierzymy, że uda się uzbierać wymaganą kwotę! Zosia śle podziękowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi