Skocz do zawartości
Praetor

Formularz rekrutacyjny - Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Przemek

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1977.06.01

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Przez kilka lat grałem na CFOGu. W związku z tym, że tamto środowisko działa już w bardzo ograniczonym zakresie, a ja chętnie wróciłbym do gry i informacja o Waszym istnieniu jest na forum CFOG - tak Was znalazłem. Erto, który dołączył chyba do Was w czerwcu powiesił  tam taki temat.

 

 Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

CFOG od Operation Flashpoint do Army II. 

FIA od początku istnienia w 2006 do ok 2015 r. aktywnie - jeśli grupy w realu też liczymy. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

CFOG od Operation Flashpoint do Army II. 

Z sentymentalnych staroci np. SWAT.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Bardzo lubię realistyczny klimat rozgrywek, interakcję z żywymi ludźmi.  Gra na singlu, tudzież z botami jest nudna na dłuższą metę. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne

Coś o mnie:

Jestem jednym z oryginalnych założycieli FIA, która wzięła się z kolei, z chęci przeniesienia CFOGa i OFP do realu. Niestety  - wiadomo jak to bywa z czasem, w miarę jak płynie jest go coraz mniej. Od ok. 8 lat nie gram regularnie w COOPy, FIA wyczerpywała dla mnie temat jeśli chodzi o zainteresowanie wojskiem, szkoleniem itd.. Z kolei w FIA nie działam aktywnie od ok 3 lat. Teraz postanowiłem wrócić do coopów jak tylko znajdę odpowiednią ekipę. 

Realnie o ile procedury pamiętam i myślę, że tu potrzebne jest tylko rozruszanie ( zresztą macie pewnie jakieś swoje, które muszę poznać ), to jeśli chodzi o mechanikę, klawiszologię Arma - odświeżam sobie wszystko na singlu. Efektywnie czuję się początkującym graczem, pewnym handicapem ;) 

 

 Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Praetor!
Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy łap mnie albo @Matt. Ikona na TS: kw.PNG

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztab.PNG

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Praetor!

Następnym krokiem jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik Poborowego

 

Informacje dotyczące serwera oraz komunikacji przez program TEAMSPEAK 3 znajdziesz tutaj:

Poradnik Techniczny

 

Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

W przypadku braku terminów skontaktuje się z kwatermistrzem lub administratorami (sztabowcami) w tej sprawie.

 

WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry oraz addony są kompatybilne z wersjami znajdującymi się na naszym serwerze.

2. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję gry z addonami wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj, aby nie testować swego przygotowania w trakcie innych szkoleń i misji przed o po godzinie 20:00, kiedy prowadzimy rozgrywki.

3. Jeśli masz problemy wejdź na TS-a lub pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) ew. pisz do mnie PM-a.

4. Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC:

1. Kanał Alpha jest zamykany o godzinie 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator, Opiekun, ViP, Weteran, Sztabowiec.

2. Musisz być przygotowany techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ lub w skrajnej sytuacji poinformuj administrację o tym fakcie.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Do zobaczenia na szkoleniu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...