Skocz do zawartości
Maras

[13.01.2019] Warrior Sweep Part: I

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Bardzo Klimatyczny Afganistan, fajny skrypt (nie jestem pewien) na CAS, pierwszy raz coś takiego widziałem. Polecam tego  użytkownika i Mission Makera :D

Edytowane przez Blakaj
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie zaproponowałbym umieszczenie przeciwnika w jakimś kompleksie lub ogólnie terenie zurbanizowanym, który by na nas wyskoczył na blisko. Chodzi mi o to, by zapewnić jeden element podchodzący pod cqb by piechota mogła się wykazać czymś więcej niż strzelanie na kilkaset metrów z m2, ale tak jak na początku napisałem - to tylko sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Zus napisał:

Od siebie zaproponowałbym umieszczenie przeciwnika w jakimś kompleksie lub ogólnie terenie zurbanizowanym, który by na nas wyskoczył na blisko. Chodzi mi o to, by zapewnić jeden element podchodzący pod cqb by piechota mogła się wykazać czymś więcej niż strzelanie na kilkaset metrów z m2, ale tak jak na początku napisałem - to tylko sugestia.

Było to przewidziane ale zapomniałem o aktywacji tego ;d Poprawka już wrzucona ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Po przemyśleniu, była by to świetna misja z Zeusem - interakcje z cywilami w mieście - jakiś samochód albo ciężarówka jadąca z drugiej strony - pełna butelek wody albo talibów. Duży potencjał na naprawdę fajną misję RP. Nie narzekam na misję samą w sobie, bo bawiłem się dobrze :)

Edytowane przez Blakaj
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...