Skocz do zawartości
VegaZ

[24-01-2019] Operation Chromite

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o uwagi, propozycje odnośnie misji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z perspektywy pilota śmigłowca:

• Brak radia krótkiego dla pilota - gdybym spadł i przeżył nie mam możliwości kontaktu ze swoimi, niezbyt ciekawa perspektywa
  • Wbrew opisowi paliwo jednak 'schodzi' w normalnym tempie, dość niemiłe zaskoczenie
  • Cysterny są zablokowane, więc musiałem sam podlecieć śmigłem do niej i zatankować
  • Cysterna tankuje strasznie wolno
  • Brak DAGRa dla pilota, kiedy z piechoty mają wszyscy? Ułatwia pracę pilota, szczególnie przy braku CoPilot'a
  • U mnie strasznie słabe FPSy, wcześniej latałem na misjach i nie spotkałem się aż z czymś takim. Stąd nieskuteczność CAS, ponieważ musiałem naprawdę mocno skręcić swoją grafikę żeby być w stanie w ogóle latać.
  • Brak dodatkowych medykamentów na śmigłach, które mogą pełnić funkcję CASEVAC

Podsumowując, ja odczułem lekko słabe przygotowanie misji dla obsługi śmigła. Jeśli masz jakieś wątpliwości jak wyposażyć śmigło lub pilotów, po prostu zwróć się do osób które u nas latają ;) Odczułem też wymuszony brak kamizelki, przez co mundur miałem pełny, że nawet DAGRa nie szło podebrać.

Dzięki za stworzenie misji @VegaZ i ja osobiście czekam na następne :)

Edytowane przez Brick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EQ JTACa - brakuje baterii do wskaźnika laserowego.

Niby laser nie jest potrzebny, ale bez batki nie działa dalekomierz w wskaźniku.

Nie wiem czy Vector nie był by lepszy, gdyż może on współpracować z DAGRem.

Poza tym misja osom.

Fajny klimat, i propsy za te dodatkowe elementy tła jak obiekty cywilne, inne jednostki w bazie itp.
😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Brick

- cysterna wraz z naprawczym były otwarte  pod remizą. (Nwm do jakich ty wchodziłeś)

- paliwo tankuje się normalnie ale w przyszłości postaram się to jeszcze zwiększyć.

- masz gps w śmigle (można go powiększyć w opcjach)

- jak byś spadł to i tak na 343 nie mógł byś się skontaktować chyba że gdzieś blisko do 600m na płaskim terenie.

- odnośnie fps to nwm może mapa jest tak zbudowana.

- odnośnie medykamentów pomyśle na przyszłość.

@Templar

-odnośnie baterii to i tak by ci się nie przydała dlatego ci nie dałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VegaZ

• niestety nie miałem tyle siły żeby sprintować po lotnisku i szukać bo dość szybko się męczyłem. Wystarczy umieścić informację w birefie, o pojeździe naprawczym nic nie było wspomniane. Warto rozbudować zakładkę logistyka.
  • zmiana powiększenie GPS w UI wiążę się z restartem gry. Zatem ten fakt "minimalnie" przeszkadza przy rozgrywce. Więc pozostaje przy DAGR
  • przy strąceniu każda forma nawiązania możliwości kontaktu z wojskami sojuszniczymi jest lepsza niż jej brak. Idąc taką logiką po co pilotowi Mini Beryl jak pewnie sam nie obroni się przed drużyną piechoty przeciwnika
  • Co do FPS to może być faktycznie mapa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...