Skocz do zawartości
Maras

[07.02.2019] Warrior Sweep Part: II

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma coś do napisania o misji to tutaj proszę :)

Opinie i wrażenia mile widziane ;)

20190207223610_1.jpg20190207224446_1.jpg

20190207225454_1.jpg20190207225352_1.jpg20190207225523_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No co ja mogę powiedzieć, misja bardzo fajna i klimatyczna - a mówię to pomimo faktu że 2/3 misji spędziłem jako kompletnie niestrzelający kierowca MRAPa :). Jeśli co z uwag, to może dałoby radę załatwić microdagr dla kierowców ? Już nawet nie chodzi o to że tam jest bardziej czytelny GPS, ale też o to że microdagr ma tarczę kompasu, bo ten co w samochodzie jest to zawsze pokazuje tylko gdzie jest skierowany front pojazdu i jak coś widzę przez okna to trudno mi jest precyzyjnie zameldować co i na jakim kierunku się znajduje. Wogóle, wszystkie sprawy związane z kierunkiem, typu "jedź na azymut xxx i gdzieś nas na wzgórzu znajdziesz" bardzo by to ułatwiło.

Edytowane przez Bubinsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pozycji medyka na przyszłość w tego typu misjach mimo że nie ma typowego WEM'u przydało by się jednak trochę więcej płynów chociaż by to krew na wozie w nasobnym trochę soli ułatwiło by robotę oraz staz taktycznych. 

Obliguje za próbą usuwania apteczek a dodawanie SAM splintów jako alternatywa, zmniejszany jest nacisk na medyku przez dowódców aby szybciej zadziałać właśnie tą apteczką ;) 

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maras, około 40 żołnierzy zrespiło mi się przed lufą. Darłem wtedy Ryja do Alienzo że widzę kontakty.  Trochę było to dziwne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że w przypadku misji z lotnictwem spawn DAC to ciężka sprawa ale mój strzelec meldował kontakty wychodzące (pojawiające) z pod ziemi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalna wersja jest taka że mieli tunele, ;)

A co do znikania i pojawiania się różnych rzeczy to był ustawiony jakiś skrypt czyszczący trupy/broń po czasie? Bo pod koniec misji mocno dawało się odczuć różnice klatek.

Mam też sugestię wynikającą z rozmowy z moim strzelcem pokładowym.

Może przemyślał byś dodanie lub zmianę Hydr kontrolowanych przez strzelca na rakiety typu DAGR które zastąpiły by nieistniejące w Armie rakiety systemu APKWS, i dały śmigłowcom możliwość dokładniejszego atakowania celów lekkich na dystansie na którym działko staje się niecelne i istnieje szansa na większe zniszczenia otoczenia niż sił wroga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...