Skocz do zawartości
Roverek

Formularz rekrutacyjny - Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Szymon

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2001.07.18

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

 

Znalazłem sam. Szukałem jakiejś ciekawej społeczności/grupy army w internecie.

 


Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

 

 

2 lata temu regularnie grywałem jako zawodnik drużyn Paladins (taki Overwatch) na różnego rodzaju turniejach. Potem brak czasu na treningi spowodował odstąpienie od gry w zespole.

 


Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

 

 

W Arme przegrałem niewiele godzin. Z innymi symulatorami nie miałem styczności co najwyżej z grami reprezentujący jako taki realizm jak np.: Warthunder. Wcześniej głównym problemem nie ogrywania tego typu gier były ograniczenia sprzętowe które mi na to nie pozwalały.

 


Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

 

 

Głównie zachęcił mnie przyjazny i miły ton strony a także reprezentacja realizowanych tu rzeczy.

 


Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Jednostki pancerne, Śmigłowce transportowe

Coś o mnie:

 

 

Jestem spokojną i zdystansowaną osobą, potrzebuję trochę czasu by przyzwyczaić się do nowego otoczenia a sam odzywam się zazwyczaj niezbyt dużo- tylko wtedy gdy trzeba. Jestem fanem Star Warsów, lubię obejrzeć dramat wojenny a ulubiony serial to TWD. Ulubione zespół muzyczny to Lady Pank i Dżem a samemu czasem gdy mam wene udaje mi się skomponować jakiś krótki utwór na gitarze. Lubię sobie wyjść na dwór pobiegać czy popływać na basenie, latem gdy jest cieplej rekreacyjnie strzelam z łuku.

 


Osoba polecająca:
Gość

 

 

 

 

Zobacz cały formularz rekrutacyjny

 

 

 

Edytowane przez Roverek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...