Skocz do zawartości
Maras

[19.02.2019] Warrior Sweep Part: III

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się Wam podobało? Coś byście zmienili? Jak macie coś do dodania to piszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Policja Afgańska trochę na siłę. Przydało by się ją jakoś zadysponować np. na jakiś wysunięty posterunek itp. Miło by było poprawić babel oraz zagęścić wroga. Jak dla mnie było go za mało.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojego punktu widzenia wroga było na prawdę dużo, osobiście wyeliminowałem go w dziesiątkach. Sama misja dosyć klimatyczna, jedna z ciekawszych obron jakie rozegrałem, Jak dla mnie na duży plus.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczorajsza misja to solidny kawałek dobrego MM. Bardzo ciężko jest dobrze zbalansować misję obronną, gdzie bardzo łatwo jest zrobić misję łatwą i bezproblemową ale i misję taką, że pierwsze uderzenie przejeżdża przez nas jak walec że nie ma co zbierać. Tutaj zagrożenie momentami było dość duże, ale nie przesadzone, więc bardzo fajnie (jak w kranie czy w baterii prysznicowej, gdzie zakres optymalnej temperatury to dwa stopnie obrotu ;)).

Jeśli miałbym wskazać minus, to chyba wydzielenie sekcji GOST działającej gdzieś w tle, przez co miałem wrażenie, że podzieliliśmy ludzi, którzy wczoraj przyszli, na dwie grupy rozgrywające tak naprawdę dwie oddzielne misje. Ale to taki minus na siłę ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie dodanie GOSTu który gdzieś tam w tle ratował nam du*y było świetne. Nie mieli oddzielnych zadań Cender, mieli nas wpomóc w obronie i to zrobili. Nie dało się wam tego odczuć bo nie mieliście punktu odniesienia ale gdyby nie ich wsparcie bylibyśmy w dużo większej du**e :P

Mi się zarówno misja jak i cała seria bardzo podobały. ANP swoim niezdarnym początkiem i tym przypadkowym bablem dodali niesamowitego klimatu. Zachowali się tak jak ich pamiętałem z Afganu :D

Bardzo fajnie zbalansowane. Nie grałem jeszcze tutaj tak dobrej misji obronnej. Ten Zeus jest jednak bardzo potrzebny przy tego typu misjach. 

Świetna seria misji i czekam na kolejne takie epizodyczne misje ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie właśnie ten pomysł dwóch misji w jednej bardzo fajny, lubię gdy po za główną akcją coś gdzieś dzieje się w tle i możemy obserwować tylko tego skutki, daje poczucie że nie wszystko kręci się wokół wyimaginowanego mini plutonu, który walczy z hordami przeciwnika i ma do dyspozycji całą flotę powietrzną US Airforce i US Navy, tylko że jesteśmy uczestnikami jakiejś większej akcji. 

Co do przeciwnika, ilościowo spoko chociaż mogło by być gęściej, tzn przy tej samej ilości przeciwnika przeprowadzić mniej fal ataków ale za to lepiej przygotowanych tzn. poprzedzonych ostrzałem moździerzowym i postawieniem zasłony dymnej, gdybym był na miejscu przeciwnika i miał przeprowadzić atak, to raczej w nocy tylko nękałbym go ostrzałem, można by to oddać co jakiś czas spadającym gdzieś moździerzem albo wyjeżdżającym na chwile zza krzaków czy skał  technikalem z dshk czy zu żeby posłać w naszą stronę serie i schować się znowu.  Mieliśmy przewagę noktowizji i MRAPów z półcalówką i mogliśmy eliminować przeciwnika praktycznie na każdych odległościach dlatego czułem się w zasadzie bezkarny i jedynie obawiałem się moździerza, który wstrzeliwał się w MRAPa. Sam atak jako przeciwnik wykonałbym o świcie, żeby wyeliminować chociaż tą przewagę nokto i z użyciem dymu żeby móc jakoś podejść bliżej albo chociaż po unieszkodliwieniu w jakiś sposób MRAPów np. przy użyciu samochodu pułapki, którym mógłbyś próbować wjechać jako Zeus w nasze pojazdy.

Ogólnie misja jak i cały cykl mi się bardzo podobał.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...