Skocz do zawartości
Streeciarz

[26.02.2019] CO 26 Courier

Rekomendowane odpowiedzi

Opisy, wrażenia, sugestie poproszę w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odniose sie jako medyk:

-każdy może szyć 

-mało specjalistyczengo wyposarzenia medycznego 

-wychodzisz z założenia że podaj apteczke i leć,  teraz mozna praktycznie zastąpic apteczki a wtedy medyk ma nawet  fajniejsza zabawe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciwnik widział nas dopiero na 50m. Coś tam się wydarzyło w plikach czy teoretycznie była noc a przeciwnik pomimo widnego był ślepy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@STALKER14 Sam to zauważyłem i powiem szczerze, że na testach wypadło wszystko dobrze. Nawet adi bawił się helką z bazy i waliły do niego aż miło. Wydaje mi się, że tutaj desync zagrał dużą rolę. Ewentualnie drugie moje podejrzenie (co zresztą też może powodować desync) to zbyt dużą ilość animacji wklepanych dla AI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 godzin temu, STALKER14 napisał:

Coś tam się wydarzyło w plikach

8 godzin temu, Streeciarz napisał:

Wydaje mi się, że tutaj desync zagrał dużą rolę. Ewentualnie drugie moje podejrzenie (co zresztą też może powodować desync) to zbyt dużą ilość animacji wklepanych dla AI.

Żadne "pliki" i desync. Jest w armie do zawsze pora dnia o poranku gdzie AI ma jeszcze ustawienia nocne a już zaczyna się rozjaśniać. Dla AI nie ma "poranka". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie bombowcy-samobójcy nie mają zastosowania w Armie - gracze nie mają absolutnie żadnej szansy w starciu z takim gościem, bo trzeba byłoby odpalać praktycznie co drugiego cywila, bo każdy z nich lata jak poparzony i pcha się pod koła. Reszta spoko :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...