Skocz do zawartości
  • 0
Skorpion

Problem z wejściem na serwer (Klucze Alive)

Pytanie

Cześć wszystkim,

po krótkiej przerwie próbuje wejść na serwer i wywala mnie za klucze z Alive. Próbowałem odinstalować Alive i zainstalować od nowa, ale cały czas wyskakuje problem z kluczami. Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? Od ostatniej rozgrywki nic nie kombinowałem z graniem na jakiś publicznych serwerach itp. Grę odpalam przez Arma3 sync.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Widziałem u kogoś już taki problem. Usuń w arma3syncu cały modline i utwórz go od nowa (przeciągając z lewa na prawo) i sprawdź czy pomogło. Jeśli to nic nie da to wyślij screen z błędem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Cały czas miałem tego samego Alive'a. Po 3 tygodniach przerwy próbowałem wejść na serwer i wyskakuje błąd z kluczami. Alive ściągnięty z naszego repo. Próbowałem ściągać od nowa, pobierać od kogoś innego z naszej społeczności i nic to nie dało. Nie mam na Steamie za subskrybowanych addonów do Army. Jak nie rozwiąże tego problemu do wtorku to ściągam wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Cześć, podłączam się pod temat bo dotyczy podobnego problemu. Mody do Army instalowałem przy użyciu steam workshop (pobranie pliku konfiguracyjnego html) i wszystko działało prawidłowo aż do czasu kiedy na dniach po uruchomieniu launchera, automatycznie zaktualizował on zasubskrybowaną mapę Ihantala. Teraz gdy próbuję wejść na serwer wywala mi błąd klucza i w komunikacie pojawia się właśnie ten ww. mod. Ktoś z Was wie w czym może leżeć problem i jak go rozwiązać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
5 godzin temu, Pba napisał:

Sprawdź spójność moda w launcherze A3 

Tzn? W launcherze przy Ihantala pokazuje się informacja "zaktualizowano". W jaki sposób sprawdzić spójność? W ustawieniach launchera w zakładce Modyfikacje jest lista wszystkich modów pobranych z pliku html i są zaznaczone jako podpięte. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Być może, a jeżeli to kwestia serwera to zostanie on zaktualizowany czy muszę w jakiś sposób cofnąć aktualizację samego moda na moim dysku twardym? Jeśli tak to ktoś wie jak to zrobić, czy jest to odwracalne i czy sam mogę decydować co i kiedy ma być aktualizowane? Bo rozumiem, że jeżeli subskrybuję je w steam workshop to uptade jest robiony automatycznie od razu gdy pojawi się nowsza wersja. Jutro ma być rozegrana misja, zapisałem się i chciałbym wziąć w niej udział a póki co w dalszym ciągu nie mogę połączyć się z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Serwer jest w trakcie aktualizacji. Za kilka-kilkadziesiąt minut będzie gotowy i będzie można się do niego połączyć.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...