Skocz do zawartości
sveterek

[16.03.19] Rangers Lead The Way

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam się grało ;) ? 

• Super 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby nie vdv z helki przy przesiadaniu się na strzelca podczas evac z pierwszego celu to by było wszystko spoko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra misja. Dystans z bazy do strefy działania spory jak na jednego pilota jeżeli jest potrzeba zmieniać śmigłowce, rozłożenie przeciwnika i FPS bardzo dobre. Jak to mówią WINCYJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Fajna misja, z perspektywy medyka Alpha 1-2 było spoko. Trochę mało sobie postrzelałem, najfajniejsza akcja była przy drugim celu gdy byliśmy w punkcie zielonym 3, dobrze że się wycofaliśmy bo byłaby lipa. Widziałem tez na własne oczy nieudany rzut granatem odłamkowym kogoś z Delty przy pierwszym celu, i powiem że trochę współczułem. Nie mam żadnych uwag odnośnie technikaliów misji. FPS były OK jak na Armę w terenie zabudowanym.

Edytowane przez makos
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że misja podjęła temat współpracy Rangersów i Delty. Taktycznie niestety nie udało nam się tego wcale odwzorować, ale nie można mieć wszystkiego.

Ode mnie:

• Unikaj Vaniliowego EQ z A3. Mamy masę wyposażenia, które może dokładnie odwzorować EQ wojsk jakie odgrywamy
    • Czytaj używanie waniliowych pistoletów i hełmów
  • Jak robisz SF to mamy całą paczkę Military Gear Pack w której jest masa wyposażenia dla SF. Skorzystaj z niej przy robieniu EQ ;) (oznaczona jest puzlem)
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie niestety wystąpił problem techniczny w postaci "memory leak"(?) . Dzień wczesniej zribiłem lot sprawdzający z 20 minut i było ok. Dzisiaj miałem przyciachy jak nigdy do 3-4 klatek na sek. Po wyjsciu od was poszedłem na server OP Axe i tam na 50 graczy prze 3 h ok. Nieznam sie, niewiem czemu, no ale nic niebyłem wstanie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajowo :) Szczególnie że wyszła nam misja w misji z tym poszukiwaniem delty w mieście, toż to by się na fabułę filmu nadawało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misja fajnie pomyślana i fajnie zrobiona. Podobało mi się to, że sekcja snajperska mając zadanie w dwu rożnych miejscach i warunkach działanie mogła sobie dobrać sprzęt pod każde z nich.

S!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też sobie chwalę. Misja fajna i przyjemna. Zagrałbym jeszcze za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...