Skocz do zawartości
STALKER14

[19.05.2019] Kocioł bałkański

Rekomendowane odpowiedzi

Udział wzięli: ACC,ACC GOST, SDS, TFA, PKW, GSR, NN, GCT

Zeusi: Templar, Koxxus, STALKER14

 

Dziękuje wszystkim za udział w misji, za duże trzymanie klimatu, fajne pomysły i że nie daliście się wybić:D

Bardzo dziękuje @Templar i @Koxxus za nieocenioną pomoc techniczną 

 

Prosimy o wrażenia oraz fotki jeżeli macie z misji. Zrobię też tutaj podsumowanie.

 

WYNIKI

 

Serbowie: ACC+SDS- dowódca Zuza + Przemro

Serbowie zajęli 2 miasta z 5 oraz wybili tylko Chorwatów. Niestety stracili bazę i wszelki sprzęt transportowy. Nie udało im się wyrzucić z terenu ONZ, został wywołany konflikt a wszyscy z ONZ zginęli. Na koniec Serbowie odbili bazę. Stracili 50% siły żywej

 

Chorwaci: TFA+PKW - dowódca Bearyl

Chorwatom udało się wykonać 90% zadań. Spotkali się z informatorem oraz z Bośniakami. Zajęli bazę Serbów oraz pomagali Bośniakom w walce z nimi. Nie udało im się im tylko odnaleźć masowych grobów. Pod koniec zostali w 100% wybici.

 

Bośniacy: NN+Teseł- dowódca Edek

Tej frakcji udało się sprawdzić Mogilievke, niestety cywile zdążyli już z niej uciec (JJK i Bany), spotkali się z Chorwatami oraz po części mieli swój udział w wywołaniu konfliktu Serbów z ONZ. Stracili około 30% składu.

 

ONZ: GSR- dowódca Paczek

Nasze niebieskie hełmy zabezpieczył miasto Mogilievka i rozdawały żywność cywilom. Postanowili zakończyć terror Serbski, niestety zostali po krótkich negocjacjach wybici.

 

Cywile - GCT 

Nasi dzielni cywile, jakimś cudem zebrali się do kupy z różnych miast. Spotkali się z Chorwatami i Bośniakami, udało im się zdobyć broń i zaatakować Serbów, niestety zgineli prawie wszyscy, tylko lokalny patriota który dał im broń i w zasadzie namówił ich do ataku sam został z Bośnakami, dzięki temu przeżył.

 

NATO - ACC GOST -dowódca Maras

Nasz GOST przerzucony na teren dzięki CIA zrobił zdjęcia ( @Maras upublicznij je w tym temacie) Serbom w  trakcie łamania prawa humanitarnego. Udało się im wydostać dzięki informatorowi. 

 

Zdjęcia 

 

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna misja, bawiłem się jako zeus świetnie. Liczę na więcej takich scenariuszy w przyszłości :D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W imieniu NN chciałbym podziękować za grę i Zeusom za świetną zabawę, której od chyba lat nie doświadczyłem w Armie ;) Grady są bośniackie! 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć zadań technicznych w bród, masa rozkminy i szaleństwo na łączach, to rozmowy ONZ z lokalnymi, bitwa z ONZ, ostrzał gradów, skupienie się wszystkich w jednym momencie, w jednej okolicy, w niewiedzy o sobie nawzajem oraz wiele fantastycznych akcji których byliśmy świadkami, było naprawdę osom.

Jednak żywi gracze na żywych graczy to jest jednak wyższy poziom zabawy, szczególnie dla Zeusa który wie co się dzieje dookoła.

No emocje level finał ligi mistrzów 😄

 

Wielkie podziękowania dla Ciebie @STALKER14 za zorganizowanie tego, obmyślenie scenariusza (szczerze mówiąc to do teraz ledwo łapie co, kto i dlaczego :-D) i zrobienie misji.

Również podziękowania ode mnie dla wszystkich obecnych z ACC i gości za przybycie w tak licznym gronie i dla tych którzy cierpliwie czekali aż Zeusowa boża łaska spłynie na nich gdy byli w potrzebie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortar i arta pod nogi były całkiem bolesne :x Potem coś tu dorzucę :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, brak reakcji na atak bazy gdzie są D30 i grady skutkuje KUKU;d. Od ataku do strzału minęło 20 minut, a wy byliście 700m od bazy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...