Skocz do zawartości
canadian

Problem przy wejściu na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Problem pojawił się po pobraniu wszystkich modów od nowa:

• nie mam innych zasubskrybowanych modów z Workshopa, oprócz tych potrzebnych do wejścia na serwer.
  • Liczba modów to 105.
  • Weryfikacja plików / pojedyńczego addonu nic nie zmienia.

PS. przy zmianie kolejności ładowania modów zmienia się także komunikat błędu - wyrzuca inny addon.

1437902392_Beztytuu.png.40f46a09868d96edb77e77d6609822dd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@canadian Problem wygląda na lokalny, ponieważ ja bez problemu wszedłem na serwer z tymi modami, za które wyrzuca ci błędy kluczy.

Spróbuj ściągnąć jeszcze raz html i wgrać jeszcze raz preset. Nie wiem czy coś to zmieni ale możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Update: warto zrobić całkowity wipe folderu z danym modem/modami. To oznacza wejście w folder z zawartością moda, usunięcie plików i kliknięcie "napraw" w launcherze Army.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często gdy ściągamy sporo danych z SW, szczególnie wiele modów jeden po drugim (w automatycznej kolejce), Steam nawala i bez żadnych oznak pobiera niekompletnie. Przerabialem kilkukrotnie. Oczywiście jakość łącza może mieć na to wpływ. 

Trzeba niestety manualnie naprawiać, jak napisałeś, po kolei wszystko co wywala. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...