Skocz do zawartości
Pba

[5.01.2020]Search Bloc [ZGM]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za przyjście. 

Również dziękuję @Black za pomoc na zeusie.

Było ciekawie, ale niestety nie wszystkie pomysły wypaliły. 

Mieliśmy małe problemy z systemem medycznym, które opisze @Lix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Więc bandaże działały tylko do połowy jak w przypadku ran, na które trzeba zużyć dwa bandaże. Po 1 bandażu możliwość dalszego bandażowania kończyny się blokuje, a dalej się krwawi(czego nie widać ani na HUDzie, ani na menu medycznym - po prostu po czasie mdlejesz) - ran tych nie mogą zszyć medycy pomimo posiadania zestawu do szycia i uprawnień. Rozgrywka na serwie testowym @Sone

20200105222745_1.jpg

Co do misji, to warto było na chwilę odwiesić urlop - na prawdę fajna rozgrywka, urozmaicana przed dwóch ogarniętych zeusów

Edytowane przez Lix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Lix napisał:

(czego nie widać ani na HUDzie, ani na menu medycznym - po prostu po czasie mdlejesz)

A to nie jest kwestia traumy (EDIT: lub utraty krwi), którą dodali? Z tego co widzę, to nigdzie nie masz krwawienia. Nie wszystkie rany możemy zabandażować.

Edytowane przez canadian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 minutę temu, canadian napisał:

A to nie jest kwestia traumy, którą dodali? Z tego co widzę, to nigdzie nie masz krwawienia.

ciśnienie mi zjechało ze 140/100 do 66/40, potem zemdlałem, a cały czas byłem zabandażowany. No i trauma nie wyjaśnia braku możliwości zszywania, a z tego, co pamietam, to najpierw było napisane "partial", a po kolejnym bandażowaniu to znikało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To co pisze @Lix wyjaśniało by po części czemu nie mogłem pomóc @Alfi 'emu na Operation Eclipse. Otrzymał 1.5l płynów, a ciśnienie pozostawało caly czas w okolicach 50-60 górnego. Co prawda mogłem go szyć, ale był poraniony wszędzie, a teraz można szyć każdą kończyne po kolei, nie jak wcześniej, że albo wszystko albo nic, więc mogłem czegoś się nie doliczyć, że nie zszyłem bo patrzyłem tylko gdzie mam dostępna opcje. Co nie zmienia faktu że kilka części ciała mu poszyłem, a nie zemdlał dlatego, że stale otrzymywał nowe płyny. Czy to co mówię ma jaki kolwiek sens nie wiem, ale może komuś kto będzie nad tym główkował pomoże.

Edytowane przez PATRIOTIC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grało się przyjemnie, teren był ciężki więc parę f*ckpów miało miejsce. Jazda Toyotkami w dżungli tworzyła klimat, zabłądziło się kilka razy ale w końcu, drużyna po trupach złapała Escobara 😀

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również chciałbym podziękować za wspólną grę, grało się świetnie, a klimat był bardzo przyjemny. Dodatkowo to była moja pierwsza misja i skończyłem ją najszybciej XD Pioter to ma twardy łeb, co nie panowie? :D

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...