Skocz do zawartości
Mysza

Formularz rekrutacyjny - Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Wiktoria

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1997.09.22

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Koledze



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Brak członkostwa w konkretnych grach związanych z militariami, jedynie spore doświadczenie w grach drużynowych w rzeczywistości.



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Podstawowe doświadczenie w symulatorach lotniczych oraz mniej znaczących strzelankach (przykładowo stare CoD).



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Fascynuje mnie tematyka militarna, a w szczególności złożone taktyki, a także umiejętność połączenia zdolności indywiduów do współgrającego zespołu działającego jak jeden mąż.



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe, Samoloty i myśliwce

Coś o mnie:

Jestem miłośniczką broni, choć ze względu na słabą pamięć rzucanie nazwami konkretnych modeli jest według mnie pewną supermocą.

Trenuję strzelectwo sportowe z pistoletu pneumatycznego i nie raz miałam okazję sięgnąć po glocka, kałacha, czy też śrutówkę z czystej przyjemności.

Stacjonuję na przemian w Zielonej Górze i Szczecinie, w tym drugim studiuję dziennie.

Z wiedzy bezużytecznej; w teście osobowościowym zawsze wychodzi mi dyskutant, aczkolwiek podczas konwersacji byłabym w stanie to obalić, co wydaje mi się być wystarczającym opisem mojej osoby.



Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć @Mysza!
Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy łap mnie, @Templar albo @Fistach. Ikona na TS: kw.PNG

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztab.PNG

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...